Direct naar content
Illustratie voor: Slecht in flirten? Zo moet je kijken om je crush aan de haak te slaan
Afbeelding: Lovely young hipster couple dating during summer sunset. they wear jeans clothes. they are kissing

Slecht in flirten? Zo moet je kijken om je crush aan de haak te slaan

Flirten kan soms best moeilijk zijn. Want, wat moet je zeggen? Sta jij ook te stotteren als je met je crush praat? Uit onderzoek blijkt, dat je ook kunt flirten met een bepaalde blik. Yes really! Hoe je dan precies moet kijken leggen wij je graag uit.

Dit is hoe je moet kijken als flirt

Wetenschappers aan de universiteit van Kansas hebben onderzocht hoe mensen kijken als ze aan het flirten zijn. Want, als je flirt dan kijk je dus op een bepaalde manier. Als het goed is. Als je dus geen woordkunstenaar bent, dan kun je altijd nog met die flirterige blik jouw crush veroveren. Yay. Hoe je dan moet kijken? Nou, draai je hoofd een klein beetje. Je weet wel, zoals hondjes dat ook altijd zo schattig kunnen. Geef er een subtiel lachje bij en maak oogcontact. That’s it. Dat is dé flirterige blik die de onderzoekers bedoelen. Hiermee sla je sowieso jouw crush aan de haak.

▼ scroll verder ▼

flirten

Yes, je hebt eindelijk het nummer van je crush gescoord! Nu kunnen jullie lekker Whatsappen en dat is chill want, via je telefoon durf je toch net iets meer. Alleen, hoe doe je dat eigenlijk? Flirten via WhatsApp? Alle tips and tricks lees je hier.

Bron: NSMBL | Beeld: IStock

Artikel delen
Redactie

Redactie

De Girlscene-redactie bestaat niet alleen uit de gezichten die je op deze pagina ziet. Achter de schermen hebben we nog een aantal geweldige meiden en experts op het gebied van liefde, lifestyle, fashion en beauty die als gastredacteuren bijdragen aan de content voor het allerleukste meidenplatform.

Alle artikelen van Redactie

READ MORE

  • Miranda en Andy in The Devil Wears Prada 2.
    Lifestyle

    Anne Hathaway’s favoriete topcoat: met déze lak blijven je nagels twee weken perfect zitten

  • Marie Stella Maris haar en bodymist.
    Lifestyle

    Oeh la la: Marie-Stella-Maris brengt de overheerlijke geur No.12 nu als Hair & Body Mist

  • Mindy uit Emily in Paris.
    Waargebeurde verhalen

    Zoë (24): ”Hij maakte de hele slaapzaal in het hostel wakker met díe ongemakkelijke vraag”

  • Jeremiah leunt op Belly in The Summer I Turned Pretty.
    Liefde

    Flirt like a pro: dit is volgens onderzoek de beste manier om te flirten