Beauty

Deze 17 celebrities zonder make-up moet jij gezien hebben op Instagram

We zijn niks anders gewend dan op Instagram alleen maar opgemaakte vrouwen te zien. Heel mooi zo'n make-up laagje, maar wanneer zien we nou eens celebs zonder make-up? Komt dat even goed uit, want wij hebben de foto's voor je verzameld. Kijk snel verder.

Celebrities zonder make-up op Instagram 

Een tijdje geen make-up uitproberen? Dit is wat een week geen make-up dragen met je doet.

1. Alicia Keys

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Alicia Keys (@aliciakeys) op

2. Kendall Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

3. Adriana Lima

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Adriana Lima (@adrianalima) op

4. Doutzen Kroes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Doutzen Kroes (@doutzen) op

5. Shakira

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Shakira (@shakira) op

6. Lady Gaga

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Lady Gaga (@ladygaga) op

7. Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jennifer Lopez (@jlo) op

8. Rihanna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door badgalriri (@badgalriri) op

9. Beyonce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Beyoncé (@beyonce) op

10. Romee Strijd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

11. Kylie Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kylie Jenner🌹 (@kylie_10_jenner) op

12. Hailey Bieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) op

13. Kim Kardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

14. Vanessa Hudgens 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) op

15. Demi Lovato

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Demi Lovato (@ddlovato) op

16. Miley Cyrus 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Miley Cyrus (@mileycyrus) op

17. Taylor Swift

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Taylor Swift (@taylorswift) op

Benieuwd welke celebrities in de gevangenis hebben gezeten? Bekijk dan dit artikel. 

Beeld: BrunoPress

LOVE dit artikel
1 meid heeft deze blog geloved