Direct naar content
Scène uit The Devil Wears Prada waarin Miranda Andy haar jas aangeeft.
Afbeelding: The Devil Wears Prada

Het vervolg op The Devil Wears Prada: dit is alles wat je moet weten

Het is officieel: er komt een vervolg op The Devil Wears Prada! Bijna twintig jaar na de originele film keren we terug naar de wereld van Runway. Wat staat Miranda, Andy en Emily te wachten in deze nieuwe tijd? In dit artikel lees je alles wat we tot nu toe weten over het langverwachte vervolg.

The Devil Wears Prada

Er zijn van die films waar je gewoon altijd naar terug blijft grijpen. Hoeveel nieuwe series of films er ook uitkomen, er zijn van die klassiekers uit de 2000’s die gewoon niet te overtreffen zijn. The Devil Wears Prada is daar hét perfecte voorbeeld van. In de film volgen we Andy Sachs, een slimme, net afgestudeerde vrouw die droomt van een carrière als journalist. Maar voordat ze daar komt, belandt ze als assistent van de legendarische en meedogenloze Miranda Priestly – hoofdredacteur van een groot modeblad. Wat begint als ‘een gewoon baantje’, verandert haar leven compleet. En nu komt het beste nieuws: The Devil Wears Prada krijgt een vervolg! Bijna twintig jaar na de release gaan we weer terug naar de wereld van Runway, met nieuwe ontwikkelingen en – hopelijk – oude bekenden.

Het vervolg van The Devil Wears Prada

Waar het vervolg van The Devil Wears Prada over zal gaan, is nog niet officieel bekend. Maar volgens verschillende bronnen speelt het vervolg zich af in een tijd waarin tijdschriften het steeds moeilijker hebben. Alles gebeurt nu online, en dat merken ook de grote modebladen. Miranda Priestly (Meryl Streep) moet vechten om haar plek in de modewereld te behouden.

▼ scroll verder ▼

Wat het extra spannend maakt: haar oude assistent Emily (Emily Blunt) is inmiddels succesvol geworden in de reclamewereld. Miranda zou wel eens haar hulp nodig kunnen hebben om Runway te redden. Reken maar op oude spanningen en natuurlijk weer die legendarische outfits.

De cast

Hoewel er nog geen officiële bevestiging is van Disney, lijkt het erop dat het iconische trio terugkeert: Meryl Streep, Anne Hathaway en Emily Blunt. Meryl zal opnieuw in de huid kruipen van Miranda Priestly, Emily als Emily, en met een beetje geluk zien we ook Anne Hathaway weer als Andy Sachs.

Stanley Tucci, die in de eerste film Nigel speelde, liet al doorschemeren dat hij openstaat voor een terugkeer: ‘Als het doorgaat, zou ik dolblij zijn.’ En eerlijk, we kunnen ons geen The Devil Wears Prada vervolg voorstellen zonder hem.

Over andere bekende gezichten – zoals Simon Baker of Adrien Grenier – is nog niets bekend, maar fingers crossed dat we meer originele castleden terugzien.

Wanneer kunnen we het vervolg zien?

Goed nieuws: we hoeven niet eindeloos te wachten. Disney heeft namelijk bevestigd dat het vervolg op The Devil Wears Prada op 1 mei 2026 in de bioscoop verschijnt. En ja, dat klinkt misschien nog ver weg, maar eerlijk? De tijd vliegt. Zeker als je bedenkt dat het alweer bijna twintig jaar geleden is dat de eerste film uitkwam!

Tot die tijd hebben we in elk geval genoeg reden voor een rewatch (of meerdere). Perfect voor een filmavond met vriendinnen, popcorn erbij, en natuurlijk lekker meegenieten van alle iconische outfits, drama en Miranda’s ijzige blikken.

Ben je na al die rewatch-sessies toch even klaar met The Devil Wears Prada? Geen stress – deze zomer komen er genoeg andere films uit die je echt niet wil missen. De film waar wij het meest naar uitkijken? Het vervolg op Freaky Friday! Net als The Devil Wears Prada is dat echt zo’n 2000’s klassieker die – na wat voelt als een eeuw – eindelijk een vervolg krijgt. Benieuwd welke films je nog meer moet zien deze zomer? In dit artikel zetten we de leukste voor je op een rij!

Bron: Stylist

Artikel delen
Pien

Pien

Pien is de nieuwste toevoeging aan het Girlscene-team! Als enthousiaste stagiaire bruist ze van ideeën voor content en schrijft ze het ene sterke artikel na het andere. Is ze niet aan het schrijven op de leukste redactie ever of door Pinterest aan het scrollen? Dan schittert ze voor de camera als model of kijkt ze voor maar liefst de zésde keer Gilmore Girls opnieuw.

Alle artikelen van Pien

READ MORE

  • Vrouw wordt gekust op haar hoofd door een man.
    Films & Series

    Netflix dropt weer nieuwe titels: déze films en series wil je deze maand zien

  • José Jurado Montilla
    Films & Series

    Déze nieuwe true crime docu gaat jou nachtenlang wakker houden

  • Scene uit de film Super 8.
    Films & Series

    Dezelfde vibe: deze film lijkt wel héél erg op Stranger Things

  • Meisje met telefoon in haar hand.
    Films & Series

    Nieuwe maand, nieuwe binges: deze 6 leuke films en series zijn in maart te zien op Videoland