Direct naar content
joan-pronk-baby
Afbeelding: instagram @joanpronk

Babynieuws: Love Island-winnares Joan is bevallen van dochter

Reality-ouders

Love Islands Joan en haar grote liefde Niek, die we kennen van De Bachelorette, maakten in april bekend dat de lovers in verwachting waren. “Ons lieve kleine wonder, wat ben je nu toch al bijzonder! Dankbaar dat wij jou mogen gaan ontvangen, wat een verlangen. Wij kunnen niet wachten op jou kom alsjeblieft maar gauw! Iedere dag iedere morgen zullen Papa en Mama voor jou met alle liefde gaan zorgen”, schreef het koppel destijds op Instagram.

Op Instagram zagen wij regelmatig updates voorbij komen over de bijzondere periode waar Joan en Niek zich in bevonden. Helemaal op een roze wolk zittende, deelde Joan haar baby bump en gender reveal. De twee verwelkomen een meisje!

Baby Jazzy

Donderdag 26 oktober werd de kleine spruit geboren! Hoewel Joan in eerste instantie dacht dat het kindje eerder ter wereld zou komen, zoals ze eerder op Instagram vertelde: “Mijn uitgerekende datum is 19-10 en heb zo’n idee dat ons meisje er eerder uitgaat komen. Geen idee waarom, maar heb gewoon zo’n gevoel”, liet baby Jazzy toch nog iets langer op zich wachten! Op Instagram deelt het stel nu hele lieve kiekjes van de geboorte van hun wondertje: “Koppie zo mooi, handjes zo zacht. Welkom lieve Jazzy, op jouw lieve snoetje hebben wij al die tijd gewacht. Ons mooiste cadeau”, schrijven ze onder de post.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Joan Pronk (@joanpronk)

▼ scroll verder ▼

Liefde overladen

Natuurlijk zijn alle volgers van Joan en Niek dol enthousiast over de komst van Jazzy. Het koppel wordt dan ook overladen met felicitaties en lieve reacties. Ook andere realitysterren reageren op de gedeelde foto’s van de kersverse ouders. Love Islands Kimmy reageert bijvoorbeeld: “Gefeliciteerd lieverd” en ook Jill Goede van Echte Meisjes in de Jungle comment onder de foto van het mooie gezinnetje “Ooo gefeliciteerd!!!!! Wat is ze prachtig”. Wij wensen wij Joan Pronk en Niek Marijnissen al het geluk toe met de komst van Jazzy!

Artikel delen
Charlotte

Charlotte

Charlotte is altijd op de hoogte van de laatste trends op het gebied van mode, celebs, films en series. Ze behaalde haar Bachelor in Communication & Media en liep tijdens haar studie stage op de redactie van Holland’s Got Talent. Sinds 2023 is Charlotte eindredacteur van het Girlscene-team en schrijft ze inmiddels ook voor FEM FEM. Haar specialisaties liggen bij films en series, fashion én fun facts, waar ze haar vriendinnen continu mee lastigvalt. Het voelt voor Charlotte extra bijzonder om voor Girlscene te werken: op de middelbare school zat ze in de pauzes al artikelen op de site te lezen. Nu is ze zelf degene die dagelijks nieuwe content maakt voor de lezers!

Alle artikelen van Charlotte

READ MORE

  • Sanex Whole Body Deo.
    Nieuws

    Nieuw van Sanex: dé deodorant die je over je hele lichaam gebruikt

  • Sharon en Esmee Ipema.
    Nieuws

    Déze Terror Twin is bevallen: ‘Welkom in onze wereld’

  • Kashin uit De Bachelorette.
    Nieuws

    Throwback! Zó zag Kashin uit De Bachelorette er vroeger uit

  • Deelnemers van De Bachelorette.
    Nieuws

    Meedoen aan De Bachelorette? Dit zijn 10 regels waar deelnemers zich aan moeten houden