Direct naar content
it-ends-with-us-recensies

Tea! Colleen Hoover verwijdert Instagram door rechtszaak tussen Blake Lively en Justin Baldoni

Een juridische achtbaan

Wat begon als een veelbelovende samenwerking voor de verfilming van It Ends With Us, is uitgelopen op een juridisch drama dat niet zou misstaan in een script. Blake Lively beschuldigt Justin Baldoni van intimidatie en beweert dat hij haar reputatie bewust probeerde te schaden. Baldoni ontkent de aantijgingen en heeft op zijn beurt een tegenaanklacht ingediend. Alsof dat nog niet genoeg was, klaagde Baldoni ook The New York Times aan wegens smaad, voor een bedrag van maar liefst 240 miljoen euro!

It Ends With Us-auteur Colleen Hoover

Kort na de aanklacht van Lively tegen Baldoni betuigde Colleen Hoover openlijk haar steun aan de actrice via sociale media. Ze noemde Lively “eerlijk, aardig en behulpzaam” en kreeg veel lof van fans. Toch lijkt de schrijfster nu bewust afstand te nemen van de situatie. Haar Instagram-account, waar ze miljoenen volgers had, is inmiddels verwijderd. Een duidelijk signaal dat Hoover niet verder betrokken wil worden bij dit complexe juridische gevecht.

▼ scroll verder ▼

De beelden zeggen alles – of niet?

Ondertussen zijn er beelden vrijgegeven van een scène waarin Lively en Baldoni samen een intieme slow dance oefenen. Waar Lively beweert dat Baldoni zich ongepast gedroeg, zegt zijn team dat haar beschuldiging gebaseerd is op een misverstand. Het vrijgegeven materiaal toont een professionele interactie, maar volgens fans kan het ongemak tussen de acteurs niet worden genegeerd.

Wat betekent dit voor de film?

De verfilming van It Ends With Us was een van de meest besproken releases van het jaar. Ondanks de controverse trok de film volle zalen en kreeg het redelijk goede recensies. Maar het drama achter de schermen blijft een schaduw werpen over het succes. Fans zijn verdeeld in Team Lively en Team Baldoni, en het lijkt erop dat de juridische strijd nog lang niet voorbij is – het is moeilijk te bepalen wie de waarheid spreekt in deze situatie.

Met Colleen Hoover die zich stilhoudt en de rechtszaken die zich opstapelen, is het duidelijk dat het laatste hoofdstuk van deze saga nog geschreven moet worden. Eén ding is zeker: dit drama houdt Hollywood – en de fans – voorlopig nog in zijn greep.

Artikel delen
Charlotte

Charlotte

Charlotte is altijd op de hoogte van de laatste trends op het gebied van mode, celebs, films en series. Ze behaalde haar Bachelor in Communication & Media en liep tijdens haar studie stage op de redactie van Holland’s Got Talent. Sinds 2023 is Charlotte eindredacteur van het Girlscene-team en schrijft ze inmiddels ook voor FEM FEM. Haar specialisaties liggen bij films en series, fashion én fun facts, waar ze haar vriendinnen continu mee lastigvalt. Het voelt voor Charlotte extra bijzonder om voor Girlscene te werken: op de middelbare school zat ze in de pauzes al artikelen op de site te lezen. Nu is ze zelf degene die dagelijks nieuwe content maakt voor de lezers!

Alle artikelen van Charlotte

READ MORE

  • Deelnemers Echte Meisjes in de Jungle: de familie-editie.
    Nieuws

    Dit zijn de winnaars van Echte Meisjes in de Jungle (en met deze flinke geldprijs gaan ze naar huis)

  • Klaas, Hans, Hanneke en Elsje in Winter Vol Liefde.
    Nieuws

    Déze Winter Vol Liefde-deelneemster heeft toch de liefde gevonden: ‘Ken hem al 30 jaar’

  • Foto van koppel: Blake Lively en Ryan Reynolds.
    Nieuws

    Hold up! Zijn Blake Lively en Ryan Reynolds uit elkaar?

  • Het boek Ghosts van Dolly Alderton.
    Lifestyle

    Bovenaan Chloë’s 2026-leeslijst: dit boek móét je in het nieuwe jaar lezen