Direct naar content
Illustratie voor: Nieuwe Netlfix-serie: I’m Not Okay With This
Afbeelding: WEST HOLLYWOOD, CALIFORNIA - FEBRUARY 25: (L-R) Richard Ellis, Sophia Lillis, Sofia Bryant, and Wyatt Oleff attend the premiere of Netflix's "I Am Not Okay With This" at The London West Hollywood on February 25, 2020 in West Hollywood, California. (Photo by Charley Gallay/Getty Images for Netflix)

Nieuwe Netlfix-serie: I’m Not Okay With This

Netflix is lekker bezig met het droppen van nieuwe series en films. I’m Not Okay With This is een fijne aanwinst van het populaire streamingplatform. De serie is volgens vele recensies een mix tussen Sex Education en Stranger Things. Dat belooft veel goeds.

I’m Not Okay With This op Netflix

De serie gaat over de 17-jarige Sydney. Ze probeert haar middelbare school periode zo normaal mogelijk door te komen. Haar vader heeft zelfmoord gepleegd en haar rouwende moeder schuift veel taken op haar af omdat zij geld moet verdienen om Sydney en haar broertje Liam te kunnen onderhouden. Daarnaast komt Sydney erachter dat ze geen normale tiener is, maar speciale gaven heeft. Naast het uitzoeken van haar seksualiteit, probeert Sydney haar krachten te begrijpen.

▼ scroll verder ▼

Hoge verwachtingen voor de serie

De serie ging in premiere op 26 februari op Netflix. Iedereen had hoge verwachtingen omdat het geregiseerd wordt door Stranger Things-producent Shawn Levy en is gebasseerd op de novel van Charles Forsman die ook ‘The End Of The F***ing World’ schreef. Als jij deze series ook in een sneltreinvaart gebinged hebt, lukt het 100% om hier nog sneller doorheen te razen. De Netflix-original heeft namelijk maar zeven afleveringen van ongeveer twintig minuten.

Bron: netflix.com, rottentomatoes.com | Beeld: Getty Images

Artikel delen
Redactie

Redactie

De Girlscene-redactie bestaat niet alleen uit de gezichten die je op deze pagina ziet. Achter de schermen hebben we nog een aantal geweldige meiden en experts op het gebied van liefde, lifestyle, fashion en beauty die als gastredacteuren bijdragen aan de content voor het allerleukste meidenplatform.

Alle artikelen van Redactie

READ MORE

  • Caroline Muirhead in Should I Marry a Murderer?
    Films & Series

    Deze true crime-serie is zó bizar dat je hem in één keer uitkijkt

  • Een vrouw en man lachen op het strand.
    Films & Series

    Binge-alert: déze nieuwkomers op Netflix moet je zien in mei

  • Halle Bailey en Regé-Jean Page in You, Me & Tuscany.
    Films & Series

    You, Me & Tuscany is dé nieuwe romcom die jij moet kijken

  • Een vriendengroep kijkt elkaar vragend en licht verbaasd aan.
    Films & Series

    Voor deze series valt in 2026 het doek: kijk deze favorieten nog één keer