Direct naar content
Een illustratie van het tompouce ijs van Lidl.
Afbeelding: Canva

Het toetje van deze zomer: €2,49 voor tompouce-ijs

Lidl komt met tompouce-ijs voor maar €2,49 en TikTok staat al vol met reacties. Is dit dé zomerhit van 2025? Wij proefden ‘m alvast!

Tompouce-ijs bij Lidl

Ken je dat gevoel wanneer je iets in het vriesvak ziet liggen en denkt: wacht even, bestaat dit écht? Precies dat hadden wij dus toen we in de Lidl ineens een verpakking spotten met de woorden: TOMPOUCE IJS. En als echte fans van alles wat roze, romig en zoet is, konden we natuurlijk niet anders dan meteen testen. Spoiler: het was het waard.

Wat is tompouce-ijs precies?

Het klinkt als een grap, maar dit ijsje is 100% echt. Romig vanille-ijs met een laagje zachte glazuurachtige saus die doet denken aan die iconische roze bovenkant van een tompouce. Er zit ook een subtiele hint van bladerdeeg in de smaak, maar dan zonder kruimels of geknoei. Het is basically een tompouce in ijsvorm – en ja, dat is net zo briljant als het klinkt. Het bakje bevat 465 ml en kost dus maar €2,49. Geen geld voor een bak geluk in de vorm van een dessert.

▼ scroll verder ▼

We zagen het ijsje voor het eerst voorbij komen op TikTok bij @reclamefolder.nl, en eerlijk gezegd: we waren direct getriggerd. Dat moesten we natuurlijk zelf testen. Dus hup, iemand van de Girlscene-redactie richting Lidl gestuurd (met een boodschappenlijstje van precies één item), en even later stond er een bak tompouce-ijs midden op onze bureautafel. Het testen verliep niet heel professioneel… want binnen no time was het bakje leeg!

@reclamefolder.nl Bye kleffe tompouce! @Lidl Nederland komt met tompouce-ijs en wij testen ‘m!🍦👑 #reclamefolder #aanbieding #tompouce #oranjetompouce #tastetest #koningsdag #snack #oranje #lidl ♬ original sound – 🩶

Waar kun je het kopen?

Alleen bij de Lidl! Het ijs ligt nu in de diepvriesafdeling van geselecteerde filialen. Lidl’s tijdelijke items staan erom bekend razendsnel uitverkocht te raken, zeker als TikTok het heeft opgepikt (en dat is in dit geval al volop gaande). Dus als je dit leest, is het waarschijnlijk NU het moment om je schoenen aan te trekken en richting supermarkt te sprinten.

Artikel delen
Charlotte

Charlotte

Charlotte is altijd op de hoogte van de laatste trends op het gebied van mode, celebs, films en series. Ze behaalde haar Bachelor in Communication & Media en liep tijdens haar studie stage op de redactie van Holland’s Got Talent. Sinds 2023 is Charlotte eindredacteur van het Girlscene-team en schrijft ze inmiddels ook voor FEM FEM. Haar specialisaties liggen bij films en series, fashion én fun facts, waar ze haar vriendinnen continu mee lastigvalt. Het voelt voor Charlotte extra bijzonder om voor Girlscene te werken: op de middelbare school zat ze in de pauzes al artikelen op de site te lezen. Nu is ze zelf degene die dagelijks nieuwe content maakt voor de lezers!

Alle artikelen van Charlotte

READ MORE

  • vrouw maakt foto van haar eten
    Eten

    Science says: foto’s maken van je eten laat het lekkerder smaken

  • Proteïnebowl met verschillende vruchten.
    Eten

    Lekker én bomvol proteïne: deze 5 eiwitrijke ontbijtjes maken je ochtend meteen beter

  • Paris Hilton pannenset van Lidl.
    Lifestyle

    Zelfs wij willen koken dankzij deze Paris Hilton-collectie van Lidl

  • Foto van croissant-parfum van de Lidl, voor een roze geruite achtergrond.
    Nieuws

    Oui, oui! Lidl lanceert een parfum dat ruikt naar croissants