Direct naar content
de verhulstjes
Afbeelding: Instagram @deverhulstjes

Hé Gertje: op déze datum is het nieuwe seizoen van ‘de Verhulstjes’ te zien

Het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’

Wat zijn we gek op ze: de familie Verhulst. Maar al te graag kijken we naar hun grappige uitspraken, gezellige momenten samen en uitstapjes die ze maken. Gert, Ellen, Viktor en Marie zijn al meerdere seizoenen te zien op Videoland, en nu komt er dus een seizoen zes! Vanaf 24 november kunnen we weer wekelijks genieten van een aflevering, en wat hebben we er zin in! Maar wat zal er allemaal te zien zijn in dit langverwachte seizoen?

De tijd was rijp

Het wordt een speciaal seizoen, want voor het eerst komt ook de longtime girlfriend van Viktor in beeld! Viktor en zijn vriendin Sarah Puttemans zijn al zo’n 5 jaar samen, en hebben elkaar ontmoet via hun ouders. Die kenden elkaar namelijk al, en via die connectie hebben ze voor het eerst afgesproken. De tortelduifjes posten hun liefdesverhaal volop op social media, maar toch was Sarah nog nooit te zien in de realitysoap. ”Je wilt toch een beetje zekerheid voor je iemand mee laat doen”, zegt Gert Verhulst. En dan is het natuurlijk nog maar een tweede of iemand dat ook wil. ”De tijd was rijp nu.”

▼ scroll verder ▼

Sarah wilde haar entree in de serie dus niet forceren, maar nu gaat ze toch echt verschijnen in het nieuwe seizoen. Hoe leuk is dat! We kunnen niet wachten om schattige momenten tussen haar en Viktor in de soap te zien, en we zijn benieuwd naar Sarahs dynamiek met de familie Verhulst, al komt dat vast helemaal goed!

Gewoon het dagelijks leven

En wat komt er verder in de afleveringen? Gert laat weten dat er eigenlijk niets bijzonders op de planning staat. ”Gewoon het leven zoals het is, geen grote reizen of spectaculaire toestanden.” En dat vinden we juist alleen maar leuk! Verder weet de familie zelf ook niet precies hoe het eruit gaat zien en wat er in de afleveringen komt, wat ze altijd een leuke verrassing vinden. ”Er wordt een hoop gedraaid, maar je weet nooit hoe ze dat allemaal aan elkaar gaan plakken. Dus wij kijken erg uit naar de versies als ze af zullen zijn,” laat Gert weten. Wij zijn helemaal ready om weer een kijkje te nemen in het leven van de familie, en tellen nu al de dagen af tot 24 november!

Artikel delen
Dayami de Groot

Dayami de Groot

Dayami heeft een Bachelor in Media and Culture en is momenteel eindredacteur bij FEM FEM. Eerder liep ze stage bij Girlscene, waar ze daarna ook als gastredacteur betrokken bleef bij de redactie. Dayami heeft een grote passie voor schrijven, dansen en muziek. Of ze nu op het podium staat met haar dansteam, concerten bezoekt of series bingewatcht met vriendinnen: ze weet van alles een feestje te maken. Met haar liefde voor celebritynieuwtjes en gossip voelt ze zich helemaal thuis in de wereld van online entertainment en lifestyle. Wat ooit begon met het lezen van tienermeidenmagazines, groeide uit tot het zelf schrijven van artikelen voor haar favoriete doelgroep. Inmiddels combineert ze haar creativiteit en mediakennis in haar werk op de redactie, waar ze dagelijks bezig is met het maken en redigeren van content voor lezers die net zo gek zijn op popcultuur als zij.

Alle artikelen van Dayami de Groot

READ MORE

  • Hans, Andre, Monique en Elsje uit Winter Vol Liefde.
    Nieuws

    Déze Winter Vol Liefde-deelnemer heeft toch de liefde gevonden: ‘Kennen elkaar van vroeger’

  • Vera Camilla in de efteling.
    Nieuws

    Vera Camilla deelt schattig babynieuws: ‘Ze komt er nu echt aan’

  • Kandidaten Ex on the Beach seizoen 7.
    Nieuws

    Babynieuws! Déze Ex On The Beach-ster is moeder geworden: ‘Klein wonder’

  • Roelof in De Verraders 2026.
    Nieuws

    Zou jij een Verrader kunnen zijn? Zó worden ze uitgekozen voor De Verraders