Direct naar content
mascha-feoktistova
Afbeelding: instagram @beautygloss

Mascha Feoktistova deelt groot nieuws: ‘Zo dankbaar’


Het is inmiddels geen geheim meer dat Mascha Feoktistova en haar man Gregor van Vlierden dol zijn op Amerika. En voor hun is er dan nu ook een droom uitgekomen! Op Instagram deelt Mascha namelijk dat ze een huis hebben gekocht in Orlando.

Mascha van Beautygloss koopt een huis in Amerika

De influencer deelt het goede nieuws met al haar volgers op Instagram.

Een droom die uitkomt

Op Instagram deelde Mascha twee foto’s. Op de eerste foto zien we hoe ze samen met haar man, Gregor, voor het huis poseert. En op de tweede foto zien we ook de makelaar. “WE HEBBEN EEN HUIS IN AMERIKA GEKOCHT! Oh my god wat een droom”, schrijft ze onder de foto’s.

De tekst gaat verder onder de post

Zo dankbaar

“Zo dankbaar dat dit kan en dat onze droom is uitgekomen”, gaat Mascha haar verhaal verder. Het gekochte huis zullen ze als vakantiehuis delen met anderen. Het plan is namelijk om het huis te gaan verhuren. In de vlogs van Mascha was het huis al meerdere keren te zien. Oplettende fans hebben dus al een sneak-peak gekregen! “Het was voor ons ook ZO leuk om te zien hoe enthousiast iedereen in de comments was/is over het huis. Toen we dit online zetten, hadden we hem natuurlijk al gekocht. Maar je VOELT gewoon dat dit hem is”, aldus de enthousiaste Mascha.

Lees ook
Mascha Feoktistova openhartig over trio’s samen met haar man Gregor

Lieve reacties

Mascha krijgt veel lieve reacties onder haar Instagram post. Zo schrijft Queen of Jetlags: “Yaaaayyyyy!!!!❤️❤️❤️”. En ook Monica Geuze heeft op het goede nieuws gereageerd: “Amaaaazing!!! Gefeliciteerd ❤️🙌”. Mascha laat ook weten dat we de komende tijd in de vlogs zullen zien hoe de verbouwing van het huis er aan toe zal gaan. Wij zijn heel benieuwd!

Bron: grazia

Artikel delen
Celine

Celine

Céline zorgt voor alle content die op Girlscene verschijnt. Iedere dag is zij bezig om 'haar' lezers met de leukste én meest recente artikelen te voorzien. Een jonge, bescheiden dame die altijd gestructureerd te werk gaat en niet bang is om een uitdaging aan te gaan. Haar gedrevenheid zorgt ervoor dat ze zich zowel persoonlijk als op werkgebied blijft ontwikkelen. En hier neemt ze Girlscene maar al te graag in mee.

Alle artikelen van Celine

READ MORE

  • Cristiano Ronaldo en zijn vrouw lachen op de foto.
    Celebs

    Zoveel verdient Cristiano Ronaldo aan één post op Instagram en je gaat het niet geloven

  • Emma Kok.
    Celebs

    Even kennismaken: is dit de nieuwe vriend van Emma Kok?

  • Meisje kijkt voordrietig voor zich uit. Haar hoofd rust in haar armen.
    Waargebeurde verhalen

    Brechtje (21): “Mijn beste vriendin zette mijn huilbui live op Instagram”

  • Collage van een Instagram-feed.
    Nieuws

    Instagram heeft geluisterd: deze update zat eraan te komen