Direct naar content
elise-ilidio-bb-vol-liefde
Afbeelding: instagram: @eliseee_land

Elise (B&B Vol Liefde) onthult of ze nog samen is met Ilídio

Elise in B&B Vol Liefde

Hoewel ze geen liefde had gevonden bij B&B-eigenaar Joy, betekent dat niet dat het avontuur daar voor haar ophield. Ze had namelijk al vrij snel een goede klik met een van de vrienden van Joy, namelijk met Ilídio. In een interview met LINDA. laat Elise weten dat ze momenteel samen in Nederland zijn.

“Ik had vorige week mijn laatste dag op werk”, legt ze uit. “De komende maand gaan we op zoek naar woningen in Italië. De droom is om een B&B te openen rond Toscane, maar voor nu kijken we naar de opties. We willen volgende maand sowieso richting Italië gaan om vanuit daar woningen te bezichtigen. Samen met onze puppy Frodo zijn we klaar voor een nieuw begin samen.”

Geheimhoudingsplicht

En nu mag dat eindelijk ook allemaal in het openbaar. Eerder had het stel namelijk een geheimhoudingsplicht en daar was Elise niet zo blij mee. “Als ik Ilídio omhelsde op het vliegveld, was ik bang dat iemand ons zou herkennen. Terwijl het programma toen nog niet eens te zien was. En ook in Nederland zijn we de weken dat het programma liep niet de straat op gegaan, omdat we bang waren dat iemand ons zou spotten. Het is gek dat we nu ineens hand in hand over straat kunnen lopen”, laat ze weten.

En nu kunnen ze natuurlijk samen de afleveringen van het programma terugkijken. “Ik moet het tussendoor af en toe vertalen.” Toch vond ze het wel spannend om zichzelf terug te zien. “Ik was bang voor de reacties van kijkers. Ik wist namelijk niet hoe de productie de plottwist zou insteken, misschien gingen ze me wel neerzetten als grap. Gelukkig begon de scene met lieve piano-muziek: toen wisten we dat het goed zat.”

Artikel delen
Celine

Celine

Céline zorgt voor alle content die op Girlscene verschijnt. Iedere dag is zij bezig om 'haar' lezers met de leukste én meest recente artikelen te voorzien. Een jonge, bescheiden dame die altijd gestructureerd te werk gaat en niet bang is om een uitdaging aan te gaan. Haar gedrevenheid zorgt ervoor dat ze zich zowel persoonlijk als op werkgebied blijft ontwikkelen. En hier neemt ze Girlscene maar al te graag in mee.

Alle artikelen van Celine

READ MORE

  • Deelnemers aan Ex on the Beach.
    Nieuws

    Dit zijn de acht singles die de villa van Ex on the Beach onveilig maken

  • Een bak met popcorn.
    Nieuws

    Pop! Déze popcornmaker van Wibra wil je meteen meenemen

  • B&B-vol-liefde-vader
    Nieuws

    Liefde in de Zweedse bossen: dit B&B Vol Liefde-koppel gaat trouwen

  • Sylwia en Illya uit B&B Vol Liefde zijn een jaar samen.
    Nieuws

    Zien: Illya en Sylwia uit B&B Vol Liefde vieren hun eerste jubileum