Direct naar content
echte-gooische-moeders-seizoen-5
Afbeelding: Echte Gooische Moeders | Videoland

YES! Echte Gooische Moeders komt terug met een gloednieuw seizoen

Heb je ze gemist? Bo, Leslie, Kimberly, Florine en Pauline zijn terug – en sneller dan je denkt! De drama, humor, vriendschap en heerlijke chaos waar we zó van houden, keren dit jaar alweer terug in seizoen 5 van Echte Gooische Moeders!

Echte Gooische Moeders seizoen 5

Lesley Keijzer en Kimberly Bosman deelden het mega nieuws via Instagram, en de reacties stroomden direct binnen. “We kijken ernaar uit om jullie weer mee te nemen in onze levens”, schreven ze. Fans reageerden enthousiast, en het is duidelijk dat veel kijkers uitkijken naar nieuwe afleveringen – wij inclusief! Het filmen van het vijfde seizoen is al in volle gang en wordt later dit jaar verwacht op Videoland.

Vorig seizoen was genieten

Als er één moment was dat ons hart vorig seizoen deed smelten, dan was het Bo Wilkes’ romantische verloving in Griekenland. Haar partner Paul ging op één knie, en het was gewoon een scène uit een film. Bo zei natuurlijk volmondig ‘JA’, en wij hielden het niet droog. Dit jaar gaan we zien hoe het verdergaat met haar liefdesavontuur – en wij zijn er klaar voor!

▼ scroll verder ▼

Maar Bo is niet de enige met trouwplannen! Lesley Keijzer zegt dit jaar ook ‘ja’ tegen haar grote liefde, Govinda den Hartog. Haar bruiloft belooft een sprookje te worden, en wij kunnen niet wachten om een kijkje achter de schermen te krijgen. In een interview met Shownieuws deelde ze alvast wat details over haar grote dag. Spannend!

Herkenbare én hilarisch

Naast de glamoureuze momenten blijft Echte Gooische Moeders ook trouw aan de echte, soms chaotische kant van het moederschap. In een interview met RTL Boulevard vertelden de vrouwen dat ze zich allemaal kunnen herkennen in de term ‘loedermoeder’ – die dagen waarop alles even misgaat en niets volgens plan verloopt. Die openheid maakt de serie voor veel kijkers herkenbaar en toegankelijk. De exacte releasedatum is nog niet bekend, maar één ding is zeker: er valt weer genoeg te beleven.

Artikel delen
Charlotte

Charlotte

Charlotte is altijd op de hoogte van de laatste trends op het gebied van mode, celebs, films en series. Ze behaalde haar Bachelor in Communication & Media en liep tijdens haar studie stage op de redactie van Holland’s Got Talent. Sinds 2023 is Charlotte eindredacteur van het Girlscene-team en schrijft ze inmiddels ook voor FEM FEM. Haar specialisaties liggen bij films en series, fashion én fun facts, waar ze haar vriendinnen continu mee lastigvalt. Het voelt voor Charlotte extra bijzonder om voor Girlscene te werken: op de middelbare school zat ze in de pauzes al artikelen op de site te lezen. Nu is ze zelf degene die dagelijks nieuwe content maakt voor de lezers!

Alle artikelen van Charlotte

READ MORE

  • Angelina Jolie en Brad Pitt in Mr & Mrs Smith.
    Nieuws

    Zo ziet de 19-jarige dochter van Angelina Jolie eruit (en ze lijkt precies op haar moeder)

  • Bram Krikke en Robin Hölzken-Krikke met hun hond.
    Nieuws

    Aw! Fans smelten weg bij deze romantische huwelijksreisfoto’s van Bram Krikke

  • Twee vrouwen die proosten.
    Films & Series

    Déze nieuwe films en series wil je in april kijken op Videoland

  • Diva, Beate, Kashin in De Bachelorette.
    Films & Series

    Wij smelten door deze twee deelnemers uit De Bachelorette: ‘Moet gewoon blozen’