Direct naar content
Selfie van Bad Bunny.
Afbeelding: Instagram @badbunnypr

Sneaker scoop! Bad Bunny dropt nieuwe Adidas kicks geïnspireerd op ijs

Zin in een sneaker die net even anders is? Bad Bunny en Adidas komen met een opvallend nieuw model dat retro en zomers moeiteloos mixt. Eén blik op de kleurcombinatie en je snapt meteen waarom deze release nú al hype is.

Bad Bunny x Adidas

Als je dacht dat je sneakercollectie compleet was, you’re wrong. Bad Bunny en Adidas hebben opnieuw de handen ineengeslagen voor een iconische release. Elk paar is doordrenkt met Puerto Ricaanse roots, unieke details en natuurlijk een flinke dosis Benito Papi. Bonus: Bad Bunny himself staat volgende zomer ook nog eens op het podium in Nederland. Nieuwe sneakers én een live concert? Je summer kan niet meer stuk.

Adizero SL72

Bad Bunny en Adidas doen het weer: na eerdere iconische releases, komt de nieuwste samenwerking in de vorm van de Adizero SL72 “Neapolitan”. En geloof ons: deze sneakers zijn net zo cool als ze klinken. Ze zijn geïnspireerd op het klassieke driekleurenroomijs — met chocolade, aardbei en vanille. De preview vond plaats tijdens de exclusieve Bad Bunny x Adidas “Archive” exhibit in Puerto Rico, en sindsdien is de hype real.

▼ scroll verder ▼

Een klassieker in een ijskoud nieuw jasje

De Adizero SL72 is van oorsprong een retro hardloopschoen uit de jaren ’70, maar Bad Bunny tilt dit iconische model naar een totaal nieuw niveau. Door het design te combineren met de technologische upgrades van Adidas’ Adizero-performance lijn, ontstaat een hybride sneaker die oldschool én futureproof is.

De colorway? Alles behalve basic. Suède in rijk chocoladebruin, gecombineerd met lichtroze mesh en crèmewitte details die verwijzen naar de drie klassieke smaken van Neapolitan ice cream. De kleuren lopen vloeiend in elkaar over — alsof je favoriete zomertoetje op magische wijze is veranderd in een sneaker. En natuurlijk zie je hier ook de kenmerkende stijl van Bad Bunny in terug!

Design vol details: speels en stijlvol

De upper van de schoen is opgebouwd uit een mix van materialen, met een duidelijke deconstructed en mismatched vibe. De top is bedekt in donkerbruin suède, wat de sneaker een warme en luxe look geeft. Daaronder loopt een laag ademend mesh in Clear Pink, die overgaat van de toe-box tot aan de quarter. Subtiele blauwe accenten en overlays in “Hazy Rose” zorgen voor extra diepte in het kleurenspel. De zool is volledig in roze uitgevoerd, waardoor het geheel perfect balanceert tussen sportief en opvallend.

De crèmekleurige veters, kraag en iconische Three-Stripes maken het ijsje compleet — letterlijk en figuurlijk. Het resultaat? Een sneaker die aanvoelt als vintage, maar eruitziet als 2025.

Limited en geliefd: houd je releasekalender bij de hand

Zoals bij elke collab met Bad Bunny is de kans groot dat ook deze release binnen no-time is uitverkocht. De officiële dropdatum is nog niet bekend, maar insiders verwachten een release later deze zomer. Eén ding is zeker: deze sneakers gaan viral. Wil je ze bemachtigen? Hou de officiële Adidas-site, social media én geselecteerde retailers scherp in de gaten. Lees ook: Bad Bunny komt naar Nederland met zijn Debí Tirar Más Fotos World Tour

Bron: Hypebeast

Artikel delen
Redactie

Redactie

De Girlscene-redactie bestaat niet alleen uit de gezichten die je op deze pagina ziet. Achter de schermen hebben we nog een aantal geweldige meiden en experts op het gebied van liefde, lifestyle, fashion en beauty die als gastredacteuren bijdragen aan de content voor het allerleukste meidenplatform.

Alle artikelen van Redactie

READ MORE

  • Meisje zit op een kleedje in het gras.
    Fashion

    Let’s go shopping: deze jurkentrends ga je overal zien in voorjaar 2026

  • Vrouw met geel truitje en linnen broek.
    Fashion

    Déze broek van HEMA is perfect voor de lente en kost een prikkie

  • Outfit gestyled met mocassins.
    Fashion

    Dit wil je: déze Spaanse schoenentrend gaat de lente domineren

  • Metallic/zilveren hakken
    Fashion

    Déze foute schoenen uit de 00’s zijn helemaal terug (en wij zijn obsessed)