Ook deze oude bekenden keren terug in Ex On The Beach

Er is nog geen ‘leger’ aan exen aangespoeld, maar is alweer genoeg drama en sensatie in dit seizoen van Ex On The Beach. De kandidaten zijn keer op keer in shock als er weer een oude bekende uit het water komt wandelen. Nu lijkt het erop dat twee deelneemsters uit de vorige seizoenen dit jaar ook weer aanspoelen op het strand.
Deze ex-deelneemsters spoelen aan bij EOTB
Nu twee oud bekenden, Tessa en Laurence, al op het eiland zijn gearriveerd, is de kans groot dat er meerdere ex-deelnemers weer deelnemen aan onze guilty pleasure. Zo zijn er sterke vermoedens Harrie ‘De Hengst’ binnenkort zijn entree gaat maken en nu blijken ook Lie Meurs en Jamy Brands terug te keren om hun exen een bezoekje te brengen. Jamy is namelijk een ex van Dennis. Hij was afgelopen aflevering compleet in shock, omdat zijn ex Tessa voor hem uit de zee kwam lopen.
Gespot in de trailer
Het bewijs dat Jamy meedoet, is te zien in de trailer van dit seizoen. In de shots dat er exen uit de zee komen lopen, zien we duidelijk Jamy’s opvallende tattoo en een bikini die zij ook op een foto op Instagram draagt. Het is dus overduidelijk dat de blondine binnenkort haar opkomst gaat maken als ex van Dennis. Daarnaast gaan er dus sterke geruchten dat Lie de groep ook gaat vergezellen.
Bron: lovereality.nl | Beeld: MTV