News

Deze BN'ers doen mee aan Expeditie Robinson 2019

Expeditie Robinson fans opgelet! Er komt namelijk weer een nieuw seizoen aan met onmogelijke proeven, weinig eten en moeilijke opdrachten. Normaal gesroken is het een groot geheim wie er deelnemen aan Expeditie Robison, maar dit keer werden ze gespot op het vliegveld. Check hier wie er allemaal meedoen aan Expeditie Robinson 2019.

Wie er meedoen aan Expeditie Robinson is elk jaar weer een groot geheim. Dit jaar is het echter wel iets minder top secret dan andere jaren. Een oplettende vakantieganger spotte namelijk een flinke groep BN'ers samen op het vliegveld. Er ging natuurlijk gelijk een belletje rinkelen en hij/zij maakte een filmpje van de groep. Bekijk de video hieronder. Spot jij wie het zijn? 

Uiteraard werd later bekend gemaakt wie er daadwerkelijk mee doen aan het programma. Bekijk de volledige lijst hieronder:

1. Roy Donders
Harde krullen, worstenbroodjes en huispakken, do we need to say more?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Roy donders official (@roydonderstv) op

2. Frank van der Lende
Frank is een radiopresentator bij NPO 3FM en hij werd natuurlijk gelijk herkend door zijn lange haren.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Frank van der Lende (@frank3fm) op

3. Kelvin Boerma
Kelvin kennen we natuurlijk allemaal door zijn YouTube-kanaal Kalvijn, waar hij regelmatig video's uploadt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kalvijn (@kalvijn) op

4. Tim Coronel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Tim Coronel DakarRally 🚗🏆🐪🏜 (@timcoronel) op

5. Thomas Berge
Oftewel Chiel Ottink, de Nederlandse zanger die vroeger een hit scoorde met 'Mijn luchtballon'.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door THOMAS BERGE (@thomasbergeofficial) op

6. Rob Geus
Kennen we allemaal van het tv-programma De Smaakpolitie en Red mijn vakantie. ''Man, man, man, man... of daar word ik nou vrolijk van!''

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Rob Geus (@robgeus71) op

7. Shary-An Nivillac

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Shary-An Nivillac (@shary_an) op

8. Rijk Hofman

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Rijk Hofman (@rijkhofman) op

9. Fien Vermeulen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Fien Vermeulen (@fienvermeulen91) op

10. Yvette Broch

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Yvette Broch (@yvette.broch) op

11. Jaap van Deurzen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Bob van Deurzen (@vandeurzen93) op

12. Anita Heilker

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Anita Heilker (@anitaheilker) op

13. Dionne Slagter

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Dionne Slagter (@onnedi) op

14. Berdien Stenberg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Videoland (@videolandonline) op

15. Kim Kötter

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door KIM KÖTTER (@kimkotter) op

16. Akwasi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door AKWASI | ANTONKAREL 🇬🇭 (@akwasion) op

17. Mariana Verkerk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Catwalk Coach / Model Coach (@marianaverkerk) op

18. Eva Koreman

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Eva (@evakoreman) op

19. Hugo Kennis

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hugo Kennis (@hugokennis) op

20. Eva Cleven

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Eva Cleven (@evacleven) op

 

LOVE dit artikel
0 meiden hebben deze blog geloved

Plaats als eerste een reactie

Je bent nog niet ingelogd.

of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Of login via Facebook