Winnen

WIN: Een HP fotoprinter en print je favo foto's op polaroid formaat!

100

Tegenwoordig maken we dagelijks foto's met onze telefoon om leuke momenten vast te leggen voor later. Maar zeg nou zelf, wanneer heb je voor het laatst ook daadwerkelijk een foto uitgeprint? Zonde! Het is namelijk hartstikke leuk om je foto's uit te printen en hier bijvoorbeeld je muur mee te pimpen. Met de HP Sprocket Plus ter waarde van €149 print je direct overal foto's vanaf je smartphone en jij kunt er nu eentje winnen.

Zo doe je mee
Wil je graag foto's uitprinten, maar heb je geen zin om weken te wachten op het ontwikkelen van je foto's? Dan is de HP Sprocket Plus de uitvinding. Dit apparaat print namelijk direct overal foto's vanaf je smartphone en jij kunt er nu eentje winnen. Wat moet je doen om kans te maken? Nou, dat is hartstikke makkelijk. Je hoeft alleen maar je e-mailadres in te vullen in het reactievak hieronder om kans te maken. Vergeet vooral niet je e-mail te verifiëren via de bevestigingslink in je mailbox!

 

win hp sprocket plus

Ps: Naast de HP Sprocket Plus maak je ook nog kans op andere prijzen een JBL box en een Kobo Clara E-reader + hoes.

LOVE dit artikel
0 meiden hebben deze blog geloved

Plaats een reactie

Je bent nog niet ingelogd.

of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Of login via Facebook

100 reacties

  • 5 dagen geleden Sofie Roskam

    Ik wil heel graag winnen omdat ik sinds vorige week voor 9 maanden in een kliniek zit en ik daar een gave fotomuur wil maken met polaroids zodat ik elke dag me herinner waarvoor ik dit allemaal doe en waarvoor ik nog leef

  • 9 dagen geleden Selda Aydin

    Hoi ik zou ook graag willen winnen.

    Wordt erg ook echt gewonnen.

    Nu ik zie dat dit 2 dagen geleden geplaats is en de reactie s meer dan een maand geleden zijn is beetje verwarend..

  • 28 dagen geleden mari

    super stoer om meteen de fotos te kunnen printen!!!

  • 28 dagen geleden Anneliese

    Super actie, doe erg graag mee, zou super zijn om te winnen πŸ˜ƒπŸ˜€πŸ€—πŸ€— Groetjes Anneliese

  • 29 dagen geleden robbxjennifer

    OMG...

    robinjenniferbakker@hotmail.com

  • 29 dagen geleden Willy Nijssen

    Keigave actie!

  • 29 dagen geleden Willy Nijssen

    familienijssen@gmail.com

  • 29 dagen geleden Angeline

    Als ik zie hoeveel vreugde leuke foto's van de lokale bevolking op mijn vakantiereizen geven dan zou ik dat heel graag me ze willen delen door ze zo'n afdruk te kunnen geven . Zou te gek zijn omdat ter plekke te kunnen doen. Ben dol op fotograferen.

  • 29 dagen geleden marjan

    een toppertje voor mij ..... maak ik iedereen met een foto blij !!!

  • 29 dagen geleden anita wilmsen

    Ik doe graag mee

  • 30 dagen geleden emanuelle

    Tegek voor de vakantie

  • 30 dagen geleden Selda Aydin

    sonjanederland@hotmail.com

  • 1 maand geleden Simone Boormans

    Simoneboormans@Hotmail. Com

  • 1 maand geleden kellyxschinkel

    kellyschinkel@live.nl

  • 1 maand geleden Natasja Rinzema

    Natasjarinzema@gmail.com

  • 1 maand geleden marlies

    mattheeussenmarlies@gmail.com

  • 1 maand geleden Naomi Knippers

    naomiknippers@live.nl

  • 1 maand geleden Myr_123

    myrthestronks4@gmail.com

  • 1 maand geleden Elisah

    elisah101@hotmail.com

    Dit zou super tof zijn voor het fotoboek dat ik ga maken voor mijn ouders zodra ik uit huis ga

  • 1 maand geleden Isa Vekemans

    Isavekemans@hotmail.com

    Dit zou zo leuk zijn voor de wereldreis die ik en mijn vriendinnen gaan maken binnenkort !🀞

  • 1 maand geleden Iris135

    iris.feijen2002@outlook.com

  • 1 maand geleden Natasja Van Rijkom

    natasvrijkom@gmail.com

  • 1 maand geleden Rosa Endeman

    rosa_endeman@hotmail.com

  • 1 maand geleden Stephanie Hoogenboom

    @hoogenboomstephanie@gmail.com

  • 1 maand geleden Stephanie Hoogenboom

    hoogenboomstephanie@gmail.com

  • 1 maand geleden Stephanie Hoogenboom

    Hoogenboomstephanie@gmail.com

  • 1 maand geleden Maxime Peters

    Maximepeters@gmail.com

  • 1 maand geleden Talja

    talja@lemshoskens.nl

  • 1 maand geleden Robin Ouwerling

    R.ouwerling98gmail.com

  • 1 maand geleden Mara Tsouvelekidis

    mara-tsouvelekidis@hotmail.com

  • 1 maand geleden Vivian Lagerwerf

    Estavivian@msn.com

  • 1 maand geleden Coco Peters

    Cocopeters@gmail.com

  • 1 maand geleden kirsten kemme

    Kirsten.kemme@gmail.com. πŸ₯³

  • 1 maand geleden Esther

    estherdew@hotmail.com

  • 1 maand geleden Rachelle

    Rachelle.rinzema@gmail.com

  • 1 maand geleden Rianna

    mjliberg@gmail.com

  • 1 maand geleden Manuela

    manuelapraat@hotmail.com

  • 1 maand geleden Lotte Meekes

    Lottemeekes41@gmail.com

  • 1 maand geleden Nadine

    nadine2001voshol@gmail.com

  • 1 maand geleden Lianne Hensgens

    Lianne2603@gmail.com

  • 1 maand geleden Nina Moolenaar

    Nina_moolenaar@hotmail.com

  • 1 maand geleden Kirrie1994

    kirsten-obbes@hotmail.com

    Heel graag! Volgende maand uitgerekend van ons eerste kindje. Zou super zijn om meteen de foto's te kunnen afdrukken.

  • 1 maand geleden Anita

    anita71@caiway.net

  • 1 maand geleden jesuisJolie

    Jswinkels99@gmail.com

  • 1 maand geleden Saskia van Wijk

    Sjmvanwijk@gmail.com

  • 1 maand geleden Gail T

    gail_adinda@hotmail.com

  • 1 maand geleden Robin Smitsmans

    robinsmitsmans@live.nl

  • 1 maand geleden xRobiin_

    robin.brands@hotmail.com πŸ€βœ¨

  • 1 maand geleden Yolo_xx

    Jolien.lepretre@hotmail.com

  • 1 maand geleden Jan

    Graag waag ik een kansje voor het uitprinten van mijn prachtigste vakantiefoto's .

  • 1 maand geleden Fleur Blom

    Fleur.b2002@gmail.com

    Eindelijk kans om mijn mooiste vakantie foto’s direct uit te kunnen printen!

  • 1 maand geleden Esmee Brouwers

    Indy-nelissen@hotmail.com

  • 1 maand geleden Celine Renkens

    Celinerenkens@live.nl

  • 1 maand geleden Alindax

    Alindadejong@live.nl

  • 1 maand geleden DaniΓ«lle

    daniellebronkhorst2001@live.nl

  • 1 maand geleden Yasmin123

    malukoeman@live.nl

  • 1 maand geleden Aniek

    molen1@chello.nl

  • 1 maand geleden Jane Erkemey

    Janeerkemeij@gmail.com

  • 1 maand geleden PandaBeertje

    mvaneijl@ziggo.nl

  • 1 maand geleden Juliemuris

    juliemuris@gmail.com

  • 1 maand geleden Lies De Mot

    Liesken.demot@hotmail.com

  • 1 maand geleden Hanneee

    Hanne.eisinga14@gmail.com

  • 1 maand geleden Roxanne

    tessa_rb@hotmail.com

  • 1 maand geleden Ine Schepers

    Ine.schepers1999@gmail.com

  • 1 maand geleden Evelien Rosseels

    evelien.rosseels@gmail.com

    πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜

  • 1 maand geleden Danielle-Wolf

    danielle-wolf@outlook.com

  • 1 maand geleden Melanie Verbaarendse

    melanieverbaarendse@gmail.com

  • 1 maand geleden Carina Peters

    carinapeters17@hotmail.com

  • 1 maand geleden Roanna Hirdes

    Roanna2001@gmail.com

    Dit zou zo super zijn ik wil deze al zo lang zo graag!!

  • 1 maand geleden Einstein

    xmajka@hotmail.nl

  • 1 maand geleden BregjeV

    bregje_verhaeren@live.nl 😍

  • 1 maand geleden Riannee

    rvdp44@hotmail.com

  • 1 maand geleden Evelienx8

    evelien_haenen@hotmail.com , dan kan ik eindelijk mijn fotomuur afmaken met polaroids!

  • 1 maand geleden Janna Vellinga

    Janna2000@live.nl πŸ€

  • 1 maand geleden Anouk

    anoukdrenthen@live.nl

  • 1 maand geleden Soraya Vandekerckhove

    soraya.vandekerckhove@hotmail.com

  • 1 maand geleden Margot Jacobs

    Margot.jacobs1@hotmail.com

  • 1 maand geleden Yana Windmolders

    windmoldersyana@gmail.com

  • 1 maand geleden anna

    anna.vermeer@ziggo.nl

  • 1 maand geleden Victoria Anthony

    victoriaanthony@live.nl

  • 1 maand geleden Sweet_Girl

    steffi.vanmelckebeke@hotmail.com Super leuke winactie!

  • 1 maand geleden Iris

    Ik zou dit zo graag willen hebben!

    iriszadehsalamat@gmail.com

  • 1 maand geleden Anouk Arentsen

    anouk.arentsen@hotmail.com

  • 1 maand geleden Shelley

    I would love this!

    shelley.97@live.nl

  • 1 maand geleden Meinke Busser

    Meinke1998@live.nl

  • 1 maand geleden SVB

    Super, dan kan ik eindelijk mijn vernieuwde kamer pimpen met fotos van op reis!

  • 1 maand geleden Nienke

    Jaaaa ik ben al zolang naar zoiets op zoek 😍

    Nienke.vangulik@outlook.com

  • 1 maand geleden Julia

    J.j.smink@ziggo.nl

    Ik maak vaak foto’s maar heb eigenlijk nooit de kans om ze uit te printen. Dit zou echt geweldig zijn.

  • 1 maand geleden Cheentje

    rdevaan2004@gmail.com

    Dit zou een droom zijn!

  • 1 maand geleden mylifeasbonita

    bonitaveldhuijzen@hotmail.nl

  • 1 maand geleden Helga Stegink

    helgastegink@hotmail.com

  • 1 maand geleden Laura

    Graagg! laura_van_aperen@hotmail.com

  • 1 maand geleden Isolde Dijkstra

    WOW zou geweldig zijn als een soort examencadeau. Isoldedijkstra@gmail.com

  • 1 maand geleden Voetbalster<3

    Fleurbos00@live.nl

  • 1 maand geleden Melisa Orman

    Melisa_1999@live.nl

  • 1 maand geleden Helga Stegink

    helgastegink@hotmail.com

  • 1 maand geleden Yara

    Yara.tjeertes@quicknet.nl

  • 1 maand geleden Benthe Heyhoi

    Benthejacqueline@hotmail.com

  • 1 maand geleden xARTEMiSSx

    Deze staat al een tijdje op mijn wishlist!!!

    Artiex@hotmail.nl

  • 1 maand geleden Marlies

    wat een geweldig gebaar, verras me maar met dat mooie exemplaar, prachtig kado voor mijn 65e jaar #duimenmaar

  1. 1