Winnen

WIN: Een HP fotoprinter en print je favo foto's op polaroid formaat!

114

// Deze winactie is afgelopen, de winnaars hebben bericht ontvangen //

Tegenwoordig maken we dagelijks foto's met onze telefoon om leuke momenten vast te leggen voor later. Maar zeg nou zelf, wanneer heb je voor het laatst ook daadwerkelijk een foto uitgeprint? Zonde! Het is namelijk hartstikke leuk om je foto's uit te printen en hier bijvoorbeeld je muur mee te pimpen. Met de HP Sprocket Plus ter waarde van €149 print je direct overal foto's vanaf je smartphone en jij kunt er nu eentje winnen.

Zo doe je mee
Wil je graag foto's uitprinten, maar heb je geen zin om weken te wachten op het ontwikkelen van je foto's? Dan is de HP Sprocket Plus de uitvinding. Dit apparaat print namelijk direct overal foto's vanaf je smartphone en jij kunt er nu eentje winnen. Wat moet je doen om kans te maken? Nou, dat is hartstikke makkelijk. Je hoeft alleen maar je e-mailadres in te vullen in het reactievak hieronder om kans te maken. Vergeet vooral niet je e-mail te verifiëren via de bevestigingslink in je mailbox!

 

win hp sprocket plus

Ps: Naast de HP Sprocket Plus maak je ook nog kans op andere prijzen een JBL box en een Kobo Clara E-reader + hoes.

LOVE dit artikel
2 meiden hebben deze blog geloved

Plaats een reactie

Je bent nog niet ingelogd.

of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Of login via Facebook

114 reacties

  • 14 dagen geleden Levita Camerlinck

    Hey, ik zou super gelukkig zijn met deze slimme en handige printer. Ik heb zo veel leuke foto's die gewoon maar op mijn pc blijven slingeren. Deze printer is de redder tegen mijn enorm uitstelgedrag.

    email: levita.camerlinck@gmail.com

  • 19 dagen geleden avandooren

    Jaa wi super graag winnen! Zou een geweldig kerstcadeau zijn mijn mail: aniekvandooren@hotmail.com

  • 25 dagen geleden Thi

    Ik wil heel graag meedoen! Ik zoek hier al heel lang naar (: πŸ’• Echt lief dat jullie dit doen! mijn mail: nhietjes.du@gmail.com

  • 1 maand geleden anzjelaa

    ik doe zeker mee!! mail: angela.lo.reclame@gmail.com

  • 1 maand geleden merl

    ik doe echt heel erg graag mee: merel2211@gmail.com

  • 1 maand geleden luna

    Een hele toffe prijs. Ik doe graag mee

  • 1 maand geleden renee

    Wow! Gave prijs.

  • 1 maand geleden jeanne

    Superhandig. Hele gave prijs

  • 1 maand geleden tenb

    Wil graag meedoen

  • 1 maand geleden Margo

    Ik doe graag mee.

  • 2 maanden geleden daniela

    daniela160804@hotmail.com

  • 2 maanden geleden Samantha

    samanthavdklooster@gmai.com

  • 2 maanden geleden Favorite Chinese

    anmeivandam@live.nl

  • 2 maanden geleden merel

    Het lijkt mij heel erg gaaf om dit te winnen. Aangezien ik het veel leuker vind om mijn foto's op de kunnen hangen dan ze te bekijken op m’n telefoon!

  • 4 maanden geleden Sofie Roskam

    Ik wil heel graag winnen omdat ik sinds vorige week voor 9 maanden in een kliniek zit en ik daar een gave fotomuur wil maken met polaroids zodat ik elke dag me herinner waarvoor ik dit allemaal doe en waarvoor ik nog leef

  • 5 maanden geleden Selda Aydin

    Hoi ik zou ook graag willen winnen.

    Wordt erg ook echt gewonnen.

    Nu ik zie dat dit 2 dagen geleden geplaats is en de reactie s meer dan een maand geleden zijn is beetje verwarend..

  • 5 maanden geleden mari

    super stoer om meteen de fotos te kunnen printen!!!

  • 5 maanden geleden Anneliese

    Super actie, doe erg graag mee, zou super zijn om te winnen πŸ˜ƒπŸ˜€πŸ€—πŸ€— Groetjes Anneliese

  • 5 maanden geleden robbxjennifer

    OMG...

    robinjenniferbakker@hotmail.com

  • 5 maanden geleden Willy Nijssen

    Keigave actie!

  • 5 maanden geleden Willy Nijssen

    familienijssen@gmail.com

  • 5 maanden geleden Angeline

    Als ik zie hoeveel vreugde leuke foto's van de lokale bevolking op mijn vakantiereizen geven dan zou ik dat heel graag me ze willen delen door ze zo'n afdruk te kunnen geven . Zou te gek zijn omdat ter plekke te kunnen doen. Ben dol op fotograferen.

  • 5 maanden geleden marjan

    een toppertje voor mij ..... maak ik iedereen met een foto blij !!!

  • 5 maanden geleden anita wilmsen

    Ik doe graag mee

  • 5 maanden geleden emanuelle

    Tegek voor de vakantie

  • 5 maanden geleden Selda Aydin

    sonjanederland@hotmail.com

  • 5 maanden geleden Simone Boormans

    Simoneboormans@Hotmail. Com

  • 5 maanden geleden kellyxschinkel

    kellyschinkel@live.nl

  • 6 maanden geleden Natasja Rinzema

    Natasjarinzema@gmail.com

  • 6 maanden geleden marlies

    mattheeussenmarlies@gmail.com

  • 6 maanden geleden Naomi Knippers

    naomiknippers@live.nl

  • 6 maanden geleden Myr_123

    myrthestronks4@gmail.com

  • 6 maanden geleden Elisah

    elisah101@hotmail.com

    Dit zou super tof zijn voor het fotoboek dat ik ga maken voor mijn ouders zodra ik uit huis ga

  • 6 maanden geleden Isa Vekemans

    Isavekemans@hotmail.com

    Dit zou zo leuk zijn voor de wereldreis die ik en mijn vriendinnen gaan maken binnenkort !🀞

  • 6 maanden geleden Iris135

    iris.feijen2002@outlook.com

  • 6 maanden geleden Natasja Van Rijkom

    natasvrijkom@gmail.com

  • 6 maanden geleden Rosa Endeman

    rosa_endeman@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Stephanie Hoogenboom

    @hoogenboomstephanie@gmail.com

  • 6 maanden geleden Stephanie Hoogenboom

    hoogenboomstephanie@gmail.com

  • 6 maanden geleden Stephanie Hoogenboom

    Hoogenboomstephanie@gmail.com

  • 6 maanden geleden Maxime Peters

    Maximepeters@gmail.com

  • 6 maanden geleden Talja

    talja@lemshoskens.nl

  • 6 maanden geleden Robin Ouwerling

    R.ouwerling98gmail.com

  • 6 maanden geleden Mara Tsouvelekidis

    mara-tsouvelekidis@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Vivian Lagerwerf

    Estavivian@msn.com

  • 6 maanden geleden Coco Peters

    Cocopeters@gmail.com

  • 6 maanden geleden kirsten kemme

    Kirsten.kemme@gmail.com. πŸ₯³

  • 6 maanden geleden Esther

    estherdew@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Rachelle

    Rachelle.rinzema@gmail.com

  • 6 maanden geleden Rianna

    mjliberg@gmail.com

  • 6 maanden geleden Manuela

    manuelapraat@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Lotte Meekes

    Lottemeekes41@gmail.com

  • 6 maanden geleden Nadine

    nadine2001voshol@gmail.com

  • 6 maanden geleden Lianne Hensgens

    Lianne2603@gmail.com

  • 6 maanden geleden Nina Moolenaar

    Nina_moolenaar@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Kirrie1994

    kirsten-obbes@hotmail.com

    Heel graag! Volgende maand uitgerekend van ons eerste kindje. Zou super zijn om meteen de foto's te kunnen afdrukken.

  • 6 maanden geleden Anita

    anita71@caiway.net

  • 6 maanden geleden jesuisJolie

    Jswinkels99@gmail.com

  • 6 maanden geleden Saskia van Wijk

    Sjmvanwijk@gmail.com

  • 6 maanden geleden Gail T

    gail_adinda@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Robin Smitsmans

    robinsmitsmans@live.nl

  • 6 maanden geleden xRobiin_

    robin.brands@hotmail.com πŸ€βœ¨

  • 6 maanden geleden Yolo_xx

    Jolien.lepretre@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Jan

    Graag waag ik een kansje voor het uitprinten van mijn prachtigste vakantiefoto's .

  • 6 maanden geleden Fleur Blom

    Fleur.b2002@gmail.com

    Eindelijk kans om mijn mooiste vakantie foto’s direct uit te kunnen printen!

  • 6 maanden geleden Esmee Brouwers

    Indy-nelissen@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Celine Renkens

    Celinerenkens@live.nl

  • 6 maanden geleden Alindax

    Alindadejong@live.nl

  • 6 maanden geleden DaniΓ«lle

    daniellebronkhorst2001@live.nl

  • 6 maanden geleden Yasmin123

    malukoeman@live.nl

  • 6 maanden geleden Aniek

    molen1@chello.nl

  • 6 maanden geleden Jane Erkemey

    Janeerkemeij@gmail.com

  • 6 maanden geleden PandaBeertje

    mvaneijl@ziggo.nl

  • 6 maanden geleden Juliemuris

    juliemuris@gmail.com

  • 6 maanden geleden Lies De Mot

    Liesken.demot@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Hanneee

    Hanne.eisinga14@gmail.com

  • 6 maanden geleden Roxanne

    tessa_rb@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Ine Schepers

    Ine.schepers1999@gmail.com

  • 6 maanden geleden Evelien Rosseels

    evelien.rosseels@gmail.com

    πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜

  • 6 maanden geleden Danielle-Wolf

    danielle-wolf@outlook.com

  • 6 maanden geleden Melanie Verbaarendse

    melanieverbaarendse@gmail.com

  • 6 maanden geleden Carina Peters

    carinapeters17@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Roanna Hirdes

    Roanna2001@gmail.com

    Dit zou zo super zijn ik wil deze al zo lang zo graag!!

  • 6 maanden geleden Einstein

    xmajka@hotmail.nl

  • 6 maanden geleden BregjeV

    bregje_verhaeren@live.nl 😍

  • 6 maanden geleden Riannee

    rvdp44@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Evelienx8

    evelien_haenen@hotmail.com , dan kan ik eindelijk mijn fotomuur afmaken met polaroids!

  • 6 maanden geleden Janna Vellinga

    Janna2000@live.nl πŸ€

  • 6 maanden geleden Anouk

    anoukdrenthen@live.nl

  • 6 maanden geleden Soraya Vandekerckhove

    soraya.vandekerckhove@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Margot Jacobs

    Margot.jacobs1@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Yana Windmolders

    windmoldersyana@gmail.com

  • 6 maanden geleden anna

    anna.vermeer@ziggo.nl

  • 6 maanden geleden Victoria Anthony

    victoriaanthony@live.nl

  • 6 maanden geleden Sweet_Girl

    steffi.vanmelckebeke@hotmail.com Super leuke winactie!

  • 6 maanden geleden Iris

    Ik zou dit zo graag willen hebben!

    iriszadehsalamat@gmail.com

  • 6 maanden geleden Anouk Arentsen

    anouk.arentsen@hotmail.com

  • 6 maanden geleden Shelley

    I would love this!

    shelley.97@live.nl

  • 6 maanden geleden Meinke Busser

    Meinke1998@live.nl

  • 6 maanden geleden SVB

    Super, dan kan ik eindelijk mijn vernieuwde kamer pimpen met fotos van op reis!