Celebs

Dit zijn de schattigste throwback foto's van de celebs

Vind je het ook nooit zo leuk om oude foto's van jezelf te moeten kijken met je hele familie? Terwijl je ooms en tantes alleen maar 'Ahhhhh, wat was je toen schattig' roepen bij iedere foto, zit jij er maar een beetje ongemakkelijk naast. Maar als het om oude foto's van je favoriete celebs gaat is het natuurlijk een ander verhaal, want dan zit je zelf de hele tijd 'Ahhhh, so cute' te roepen. Daarom hierbij de schattigste throwback foto's van de celebs. Aaahhhh, so cute! *Wink, wink*. 

1. Kendall Jenner & Khloe Kardashian
De Jenner/Kardashian-zussen zijn (soms) gek op elkaar en posten regelmatig schattig throwback foto's #sistergoals.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

2. Selena Gomez
Little Selena Gomez met Barney van het kinderprogramma Barney & Friends. Te schattig, toch?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Selena Gomez (@selenagomez) op

3. Justin Bieber
The Biebs is gek op z'n mama en dat laat hij regelmatig zien op Instagram. Lijken ze op elkaar? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Justin Bieber (@justinbieber) op

4. Shawn Mendes
Wil je Shawn Mendes zien in pyjama? Alsjeblieft! Hoe schattig is deze oude foto van Shawn Mendes met z'n zusje? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Shawn Mendes (@shawnmendes) op

5. Taylor Swift
Oude schoolfoto's zijn altijd zo awkward, maar Taylor Swift ziet er op deze oude yearbook picture hartstikke mooi uit! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Year Book Pics Of Celebs! (@year.book.pics) op

6. Gigi en Bella Hadid
De twee waren vroeger al echte modellen!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

7. Lili Reinhart
Beach babe! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Lili Reinhart (@lilireinhart) op

8. Ariana Grande
Aaaahhh, so cute <3. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Ariana Grande (@arianagrande) op

9. KJ Apa
Herken jij de Riverdale hottie nog?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door KJ Apa (@kjapa) op

Beeld: BrunoPress

LOVE dit artikel
0 meiden hebben deze blog geloved

Plaats als eerste een reactie

Je bent nog niet ingelogd.

of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Of login via Facebook