10 Victoria's Secret Angels die je op Instagram kunt volgen

Lifestyle door Renee

De Victoria's Secret Angels lijken het allemaal te hebben: een knappe kop, sportief lichaam en een carrière waar je U tegen zegt. Alles ziet er perfect uit, zelfs hun Instagram feed! Op de Girlscene redactie houden we de Angels maar al te graag in de gaten op social media. Reden genoeg om er 10 op een rij te zetten. Deze Victoria's Secret Angels zijn het volgen waard!

1. Behati Prinsloo (@behatiprinsloo)


2. Candice Swanepoel (@angelcandices)


3. Lily Aldridge (@lilyaldridge)


4. Elsa Hosk (@hoskelsa)


5. Martha Hunt (@marhunt)


6. Jasmine Tookes (@jastookes)


7. Lais Ribeiro (@laisribeiro)


8. Stella Maxwell (@stellamaxwell)


9. Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

 

Een foto die door alessandraambrosio is geplaatst op


10. Romee Strijd (@romeestrijd)

 

Een foto die door romeestrijd is geplaatst op

 

Een foto die door romeestrijd is geplaatst op


Wie is jouw favoriete Victoria's Secret Angel?