Gekke paasei smaken
Jij denkt misschien, hoe gek kunnen die paasei-smaken dan? Nou, wat dacht je van vlaflip of zuurstok? Deze zijn dit jaar te koop bij de Jamin. Ook liggen er dit jaar Kinder Bueno-paaseitjes in de schappen. Stuk voor stuk zijn ze heerlijk, net als de cookie dough paaseitjes van de Hema, trouwens!
Hema verkoopt de lekkerste paaseitjes
Hema is goed in het bedenken van lekkere smaken. Zo hebben ze bijvoorbeeld paaseitjes met discodip-knetter, karamel zeezout en pindakaas. Dit jaar zijn er nog wat nieuwe smaken aan het assortiment toegevoegd: chai crisp, kokos crispp en citroen meringue en dus cookie dough! Dit is een melkchocolade paaseitje gevuld met koekjesdeegsmaak, yum!
Pick & mix
Met zo’n lekker assortiment is het moeilijk om te kiezen. Gelukkig voor ons heeft de Hema daar iets op bedacht: de pick & mix! Pak een bakje en stel zelf jouw favoriete paaseitjes mix samen. Zo weet je zeker die pure paaseitjes een keertje niet als enige overblijven!
Lees ook: Er bestaan Kinder Bueno paaseitjes (en ze liggen al in de winkels)