Direct naar content
Illustratie voor: EOTB-Robin Carrasco heeft een nieuwe vriendin en dit is haar

EOTB-Robin Carrasco heeft een nieuwe vriendin en dit is haar

De Vlaamse hottie Robin Carassco ken je waarschijnlijk nog wel van Ex On The Beach: Double Dutch. Tijdens dit programma was hij veel samen met Stacey (“fouilleren, fouilleren”) en het leek er een tijdje op dat de twee ook na de show aan het daten waren. Waar of niet, inmiddels is Robin weer verder gegaan met zijn leven en heeft de hunk een nieuwe vriendin! De twee laten dit zelfs al merken op Instagram.

Robin Carrasco uit Ex On The Beach heeft een nieuwe vriendin

Robin Carrasco is happily in love! De influencer en realityster heeft een vriendin en laat zijn verliefdheid op Instagram zien. De gelukkige is Alicia Bonora. Ze heeft al een kindje uit een andere relatie en is model en influencer. Op Instagram Stories showt ze hoe gek ze op Robin is. Klik hier als je benieuwd bent naar de Stories van hen samen. Super cute!

▼ scroll verder ▼

Beeld: Instagram @robin.jcl | Bron: LoveReality

Artikel delen
Redactie

Redactie

De Girlscene-redactie bestaat niet alleen uit de gezichten die je op deze pagina ziet. Achter de schermen hebben we nog een aantal geweldige meiden en experts op het gebied van liefde, lifestyle, fashion en beauty die als gastredacteuren bijdragen aan de content voor het allerleukste meidenplatform.

Alle artikelen van Redactie

READ MORE

  • Klaas uit Winter Vol Liefde.
    Nieuws

    Winter Vol Liefde Klaas is klaar met daten: ‘Misschien hoef ik helemaal geen vrouw meer’

  • B&B-vol-liefde-vader
    Nieuws

    Liefde in de Zweedse bossen: dit B&B Vol Liefde-koppel gaat trouwen

  • Daan en Louise in Knokke Iff.
    Nieuws

    Team Alex of team Daan? Dit zegt Pommelien Thijs uit Knokke Off

  • Sylwia en Illya uit B&B Vol Liefde zijn een jaar samen.
    Nieuws

    Zien: Illya en Sylwia uit B&B Vol Liefde vieren hun eerste jubileum