Direct naar content
Winnen

Win: 1x Samsonite Cosmolite koffer t.w.v. € 400 [afgelopen]

Redactie
Redactie Leestijd: 3 minuten
Illustratie voor: Win: 1x Samsonite Cosmolite koffer t.w.v. € 400 [afgelopen]

Ben jij je vakantie al aan het plannen? Bij ons beginnen de vakantiekriebels al te komen. Ahhh, we kunnen echt niet wachten tot we op het strand liggen met de brandende zon en een ijskoud ijsje in onze hand. We hebben zelfs zin in de reis naar onze bestemming! De voorpret begint al bij de koffer inpakken. Over koffer gesproken… Een goede reiskoffer is een must. Het niet fijn om met een super zware tas rond te slepen waardoor je alleen maar pijn krijgt. Dan is de pret er snel vanaf! Om het reizen leuk te houden, maak je bij Girlscene kans op een Samsonite Cosmolite koffer t.w.v. € 400! En nog leuker: doe mee aan de ‘Design My Samsonite’ wedstrijd en win een koffer met jouw eigen ontwerp.

Wie kijkt er nou niet uit naar de zomer… Even bijkomen van een school/studiejaar en afreizen naar het buitenland om te relaxen en avonturen te beleven. We genieten al als we onze nieuwe bikini inpakken… En dat wordt nog leuker als je ook een mooie en fijne koffer hebt! Samsonite koffers staan er niet alleen om bekend dat ze erg fashionable zijn, maar ze zijn vooral handig in gebruik. Nooit meer slepen met een overpakte koffer (want wees eerlijk: dat hebben we allemaal), maar reizen met een lichte koffer die je makkelijk mee kunt nemen en die zorgt dat al jouw spullen heel blijven. Ideaal!

Wil jij reizen met een Samsonite naar jouw eigen smaak? Wie weet kan dat wel… Er is namelijk een 'Design My Samsonite' wedstrijd waarbij je je eigen koffer kunt ontwerpen. Elke creatieveling kan zijn eigen originele ontwerp indienen en wie weet wordt jouw design op een Cosmolite koffer geprint via een revolutionair printing proces. De winnaar wordt beloond met een Cosmolite koffer. De 5 beste ontwerpen maken ook kans op een grand prize, namelijk een prachtige citytrip naar een Europese stad naar keuze (ter waarde van € 1500).

Hieronder zie je hoe dat revolutionaire printing proces in zijn werk gaat:

Je kunt hier meedoen met de wedstrijd.

Ben je niet zo creatief of heb je gewoon nog een koffer nodig? Girlscene mag een Samsonite Cosmolite koffer t.w.v. € 400 weggeven!

Winnen? Doe mee met de winactie:
♥ Log in op je Girlsceneprofiel
♥ Like Girlscene op Facebook & op Twitter (delen = lief)
♥ Geef in onderstaand tekstvakje (NIET het reactievakje, maar het tekstvakje onder "win") antwoord op de vraag & vergeet niet je adresgegevens:

{@module=postContest id=”430″}

Laat je inspireren in Pinbook