Win: 20×3 limited editions Batiste droogshampoo! [afgelopen]
![Illustratie voor: Win: 20×3 limited editions Batiste droogshampoo! [afgelopen]](https://img.hi-label.nl/w1215/h675/d675/scalefit/girlscene-nl/2013/07/Des.jpg)
Als je haar maar goed zit! We hebben niet altijd tijd om onze haren te wassen, maar we willen toch goed voor de dag komen. Met een beetje droogshampoo heb jij binnen no-time weer frisse en volumineuze lokken! Een musthave voor elk meisje. Als Girlscene-lezeres maak jij kans op de drie limited editions van Batiste!
De droogshampoos van Batiste helpen tegen vet en futloos haar. Het geeft je lokken een boost, zonder het gebruik van water. Het haar ziet er met een beetje droogshampoo meteen schoon en fris uit! Daarnaast ruikt Batiste droogshampoo ook nog erg lekker.
Zo gebruik je droogshampoo:
Batiste heeft voor dit seizoen drie limited editions uitgebracht! Ze zijn vanaf 15 juli – vandaag dus – tijdelijk verkrijgbaar voor € 4,57 bij Kruidvat. Het zijn verschillende flessen met een andere look en geur. Vanaf week 29 tot week 32 kun je stemmen op je favoriete fles. De fles met de meeste stemmen krijgt een vast plekje in het assortiment. Je kunt hier stemmen.
Wat kun je precies winnen?
1x Wild
De wilde look van de fles matcht perfect bij animal accessoires en outfits en is ideaal voor vrouwen die zich graag van hun wilde kant laten zien. De exotische geur van de ‘Wild’ droogshampoo is vrouwelijk en uitdagend met topnoten van kokos, bloemige middennoten en sensuele basisnoten van musk, vanille en hout.
1x Cherry
Creëer een retro look met de Batiste limited edition ‘Cherry’, ideaal voor een Brigitte Bardot volume boost. De fles heeft een zoete look en past perfect in je vintage tas. Batiste ‘Cherry’ verfrist je haar met een zoete kersengeur. Zo is jouw haar bij iedere outfit de kers op taart.
1x Graffiti
Een droogshampoo voor vrouwen die zich niet in een keurslijf laten dwingen en die dag en nacht een frisse hairdo willen behouden. De zomerse geur van deze ‘Edgy’ droogshampoo bevat topnoten van appel, wilde bessen, druiven en middennoten van jasmijn, lelie en iris en basisnoten van musk, kokos, sandelhout en ceder waardoor je met Batiste ‘Graffiti’ een echt statement maakt.
Wil jij winnen? Lees dan snel verder!
Wat moet je doen?
♥ Log in op je Girlsceneprofiel
♥ Geef in onderstaand tekstvakje (NIET het reactievakje, maar het tekstvakje onder "win") antwoord op de vraag & vermeld hierin je adresgegevens:
{@module=postContest id=”322″}
Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Winnaressen worden na afloop van de prijsvraag persoonlijk gemaild, om privacy redenen worden de winnaressen niet op de site gezet.
Succes meiden!