Win: fashionable items by LA Sisters [afgelopen]
![Illustratie voor: Win: fashionable items by LA Sisters [afgelopen]](https://img.hi-label.nl/w1215/h675/d675/scalefit/girlscene-nl/2013/05/465721_578551872.jpg)
Het is weer bijna zomer en dus weer tijd voor een nieuwe garderobe. Buiktruitjes, leren jasjes en T-shirts met print zullen we veel zien met het mooie weer. Jij kunt een van deze fashionable items winnen van het label LA Sisters! Lees snel verder om te weten wat je daarvoor moet doen.
LA Sisters is opgericht door twee jonge zusjes. Loïs is zestien jaar en Amber is achttien jaar, echte inspiratiebronnen dus! Ze werden zo verliefd op Los Angeles, dat ze besloten om hun eigen merk op te richten. 'L.A. meets L.A.' en zo was het idee geboren! In de webshop vind je de meest fashionable items die we allemaal wel in onze kledingkast willen.
Als Girlscene-lezeres maak jij kans op een van de drie onderstaande items!
Forever Young top, t.w.v. € 19
The Boyfriend tee, t.w.v. € 29
LA Sisters jacket, t.w.v. € 199
Wat moet je doen?
♥ Like de Facebook pagina van LA Sisters
♥ Log in op je Girlsceneprofiel
♥ Vul je adresgegevens én je maat in +
♥ Geef in onderstaand tekstvakje (NIET het reactievakje, maar het tekstvakje onder "win") antwoord op de vraag:
{@module=postContest id=”319″}
Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Winnaressen worden na afloop van de prijsvraag persoonlijk gemaild, om privacy redenen worden de winnaressen niet op de site gezet.
Succes meiden!