Direct naar content
Illustratie voor: Spice it up: Zo maak je zelf een Spicy Mango Margarita cocktail
Afbeelding: iStock, Instagram

Spice it up: Zo maak je zelf een Spicy Mango Margarita cocktail


Met deze heerlijke nazomer krijgen we spontaan weer zin in hele middagen lekkere cocktails drinken. Misschien ben je, net als wij, wel letterlijk een beetje zat – just kidding – van alle gewone cocktails en heb je zin om voor een andere alcoholische versnapering te gaan. We’ve come to rescue, want dít is het recept voor een Spicy Mango Margarita.

Dit heb je nodig voor één Spicy Mango Margarita:

★ Margaritaglas
★ Cocktailshaker
★ 45 milliliter Tequila
★ 20 milliliter Triple Sec
★ 10 milliliter limoensap van een halve limoen
★ 30 milliliter mangosap
★ Stukjes mango voor decoratie
★ Cayenne poeder (hoeft niet, mag wel)
★ Iemand om deze heerlijke cocktail mee te drinken

Zó maak je de Spicy Mango Margarita

1. Allereerst begin je met het maken van het rimrandje van cayenne op je glas. Cayenne is niet zó pittig, dus je mond gaat er waarschijnlijk niet van in brand staan (hopelijk). Smeer een laagje limoensap over het randje van het margaritaglas en dip het glas daarna in de cayenne poeder.
2. Voeg daarna 45 milliliter Tequila, 20 milliliter Triple Sec en 30 milliliter mangosap toe in een cocktailshaker met ijs. Voeg ook nog het sap van een halve limoen aan de shaker toe.
3. Shakey-shakey tot je shaker een beetje frosty wordt aan de buitenkant.
4. Schenk het geheel in je margaritaglas zonder het ijs.
5. Maak je cocktail af met losse stukjes mango ter decoratie. Doe dit zelfde nog een keer voor je bestie en cheers!

Bron: cocktailicious.nl

Artikel delen
Redactie

Redactie

De Girlscene-redactie bestaat niet alleen uit de gezichten die je op deze pagina ziet. Achter de schermen hebben we nog een aantal geweldige meiden en experts op het gebied van liefde, lifestyle, fashion en beauty die als gastredacteuren bijdragen aan de content voor het allerleukste meidenplatform.

Alle artikelen van Redactie

READ MORE

  • koningsdag cocktails
    Eten

    Proost Willem! Dit zijn 5 feestelijke cocktails voor Koningsdag

  • Aperol-blikjes met sinaasappel.
    Lifestyle

    Hét drankje van de zomer: Aperol Spritz is straks ook verkrijgbaar to-go

  • Twee vrouwen proosten met een cocktail.
    Eten

    Like it dirty? Dit is dé zomerse dranktrend die je wil proberen

  • Stukje tournedos op verschillende borden.
    Eten

    Je lover verrassen? Deze luxe steak tilt jouw date night naar een next level