5x lichter haar op een natuurlijke manier!

Heeiii! Vandaag een artikel over hoe je je haar lichter krijgt! We weten allemaal dat zon je haar oplicht, maar met deze tips kan het sneller én duidelijker. We hoeven niet eens verf te gebruiken én het is super simpel!
Citroen sap
Nodig:
♥ 2 citroenen
♥ water
♥ Zon
2. Schenk water bij het citroensap, als je een half kopje sap heb voeg dan ook een half kopje water bij, 50/50 dus, je kan meer citroensap, dan wordt het lichter.
3. Hier het mengsel in een spuitfles en schudden
4. Spuit het in je haar. Als je soort van highlights wilt, kan je een watje pakken en daar opspuiten en dan het plukje dat je lichter wilt mee inwrijven.
5. Laat je haar minimaal een half uur in de zon opdrogen, hoe lang hoe lichter. Let wel op dat als je het te lang in je haar houdt, het je haar wat kan beschadigen
5. Was je haar en gebruik conditioner
Nodig:
♥ 3 tot 4 kamille theezakjes / gedroogde kamillebloemen
♥ Kokend heet water
♥ Zon
2. Giet de thee over je hele haar. Ook hierbij geldt als je highlights wilt, kan je een bepaald plukje inwrijven met een nat watje
3. Laat je haar een half uur in de zon
4.Was je haar en gebruik conditioner
5.Gebruik een paar keer per week deze manier.
TIP:Je kan natuurlijk ook, omdat dit een proces is van meerdere keren, een ombre effect maken!
Nodig:
♥ 60 ml honing
♥ 60 ml olijfolie
2. Doe het mengsel in je haar alsof je shampoo in je haar doet. Als je een paar plukjes gebruik je weer een watje.
3. Laat het 30-60 minuten in je haar intrekken. Hoe langer, hoe lichter.
4. Was je haar en gebruik conditioner
5. Voor lichter effect moet je deze manier vaker herhalen
TIP:Je kan natuurlijk ook, omdat dit een proces is van meerdere keren, een ombre effect maken!
Kaneel en conditioner
♥ Gemalen kaneel
♥ Conditioner
2. Stop de 'pasta' in je haar met een kwast. Voor je hele haar gebruik je na het insmeren een plastic badmuts, maar als je een paar plukjes wilt, moet je deze afdekken met aluminiumfolie
3. Laat het 3-4 uur inwerken, je kan het ook een hele nacht inhouden. Ook hierbij geldt weer, hoe lang hoe lichter.
LET OP: Het resultaat kan soms anders zijn dan je zou denken. Ligt aan wat voor haar je hebt.
Nodig:
♥ Bier
♥ Zon
2. Laat het opdrogen in de zon.
3. Herhaal deze behandeling 3x met minimaal één dag ertussen.
TIP:Je kan natuurlijk ook, omdat dit een proces is van meerdere keren, een ombre effect maken!
- Als je twijfelt hoe je haar er uit gaat zien met deze methoden, probeer dan eerst een plukje dat niet zo duidelijk zichtbaar is voor je je hele hoofd doet.
- Doe een handdoek over je schouders zodat de middeltjes niet op je huid komen. Het kan de huid irriteren, dus wees voorzichtig.
- Doe altijd zonnebrandcrème op als je in de zon gaat.
- Als je het heel duidelijk wilt zien of als je heel donker haar hebt, doop dan je kam in één van bovenstaande mengsels en kam het dan een hele week lang eens per dag hiermee door.
Liefs, xoxo
Instagram: anniekkxblogspotcom
Neem ook kijkje op mijn eigen blog: http://anniekkx.blogspot.nl/