News

De leukste celebs op Instagram deel 1

Er wordt bijna geen enkele foto meer op Facebook of Twitter gepost zonder mooi laagje van Instagram. Overbelichte foto's, foto's met een oranje laagje, of juist helemaal zwart-wit. Ook de celebs zijn fan! Kijk hier voor de leukste Instagram celeb-accounts.

Tegenwoordig kan bijna iedereen Instagram gebruiken. Eerst waren het alleen de meiden met een iPhone die Instagram konden gebruiken, maar tegenwoordig kunnen ook girls met een Android telefoon de app installeren. Volg jij deze celebs al?

Jessica Alba Instagram

Jessica Alba is zwaar Instagram verslaafd! Ze plaatst heel veel privé-foto's van haar kids en hubby. (Naam: jessicaalba)

justin bieber instagram

Justin Bieber heeft nu een tour-pauze, maar hij houdt zijn fans op de hoogte van zijn leven via Instagram! (Naam: justinbieber)

alicia keys instagram

Alicia Keys is qua hits niet meer heel actief, maar op Instagram des te meer! (Naam: aliciakeys)

drake instagram

Ben je fan van Drake z'n muziek? Je kunt via zijn Instagram achter de schermen kijken. (Naam: champagnepapi)

Nina Dobrev

Nina Dobrev van The Vampire Diaries laat buiten het acteren om graag foto's zien van de set! (Naam: nkdobrev)

zooey

Zooey Deschannel is super druk met de nieuwe serie New Girl, maar ze vindt toch tijd om actief te Instagrammen. (Naam: zooeydeschanel)

britney spears instagram

Britney Spears werkt hard aan haar comeback, ze laat veel foto's via Instagram zien van haar tour. (Naam: britneyspears)

Taylor

Met Taylor Swift kun je mee de wereld over reizen! (Naam: taylorswift)

chord instagram

Chord Overstreet deelt graag foto's van hem en zijn vrienden. (Naam: chordover)

kelly osbourne instagram

Kelly Osbourne ziet er super goed uit en dat showt ze graag op Instagram! (Naam: kellyosbourne)

snoop dogg instagram

Snoop Dogg neemt Instagram iets minder serieus. (Naam: snoopdogg)

Lauren Conrad instagram

Lauren Conrad laat graag haar look zien via Instagram. (Naam: laurenconrad)

pink instagram

Pink deelt veel foto's van haar avonturen, maar ook van haar familie. (Naam: pink)

Selena Gomez instagram

Selena Gomez mag je natuurlijk niet missen in je Instagram lijst. (Naam: selenagomez)

Lees volgende week deel 2!

Ben jij een fanatiek 'Instagrammer'?

Door Esmée

LOVE dit artikel
4 meiden hebben deze blog geloved