News

De leukste BN'ers op Instagram!

Er wordt bijna geen enkele foto meer op Facebook of Twitter gepost zonder mooi laagje van Instagram. Overbelichte foto's, foto's met een oranje laagje, of juist helemaal zwart-wit. Vorige week lieten we de buitenlandse celebs op Instagram al zien, maar kijk hier voor de leukste Instagram BN'er-accounts.

Tegenwoordig kan bijna iedereen Instagram gebruiken. Eerst waren het alleen de meiden met een iPhone die Instagram konden gebruiken, maar tegenwoordig kunnen ook girls met een Blackberry of Android telefoon de app installeren. Volg jij deze BN'ers al?

fajah instagram

Oud-GTST ster Fajah Lourens plaatst veel foto's van het hardlopen en haar paarden. (Naam: fajah_lourens)

Lonneke engel

Het Nederlandse model Lonneke Engel deelt backstage foto's op shoots, maar ook lekkere gerechten! (Naam: lonnekeengel)

inge schrama instagram

Inge Schrama, oftewel Sjors uit Goede Tijden, Slechte Tijden, gebruikt sinds kort ook Instagram! (Naam: ingk__)

nikkieplessen

Presentatrice Nikkie Plessen instagramt er op los over haar dochter, vrienden en leuke outfits! (Naam: nikkieplessen)

dotan instagram

Zanger Dotan zit veel in het buitenland. Hij doet live verslag via Instagram! (Naam: dotanmusic)

kim feenstra

Model Kim Feenstra laat niet alleen resultaten uit shoots zien, maar ook behind the scenes foto's en privekiekjes! (Naam: K2IM)

ryan marciano

Ryan Marciano, van het duo Sunnery James & Ryan Marciano geeft regelmatig foto's prijs van het uitzicht vanaf de dj-booth. (Naam: ryanmarciano)

instagram modemeisjes

Modemeisjes Josh Veldhuizen en Maria Tailor geven een kijkje in hun modemeisjesleven! (Namen: joshveld en mariatailor)

doutzen instagram

Nog een Instagram-duo! Doutzen Kroes en hubby Sunnery James instagrammen er ook op los! (Namen: doutzenkroes1 en sunneryjames)

gigi

GTST-actrice Gigi Ravelli doet nog veel meer dan de Lorena-rol spelen... Wat? Volg haar op Instagram! (Naam: giravelli)

Lees volgende week de leukste bloggers op Instagram!

Welke celeb of BN'er vind jij het leukst op Instagram?

Door Esmée

LOVE dit artikel
2 meiden hebben deze blog geloved