Actrice Jennifer Aniston heeft de afgelopen jaren veel verschillende haarstijlen gehad. ‘The Rachel’, het laagjeshaar van Jennifer in Friends, is zelfs vijftien jaar later nog steeds erg populair. Tijd om haar kapsels op een rijtje te zetten!
Spontaan je lange lokken kort knippen wanneer je relatie op de klippen loopt, of highlights aanbrengen als de zomer aanbreekt: een nieuwe periode gaat vaak samen met een nieuw kapsel, en dat geldt waarschijnlijk ook voor Jennifer. Kijk mee hoe het haar van de 41-jarige actrice is veranderd door de jaren heen.
1990: In dit jaar was Jennifer Aniston voor het eerst te zien op televisie als actrice. Ze speelde de rol van Courtney is de serie Molloy. Een natuurlijke look voor de jonge brunette.
1994: Jennifer scoorde haar rol als Rachel Green in de comedy Friends. Het schouderlengte haar is geknipt in laagjes en krijgt daardoor een natuurlijke slag. Ook zijn er highlights toegevoegd.
1995: ‘The Rachel’! Vijftien jaar later is het haar van Jennifer in Friends nog steeds het meest gewilde kapsel in Groot-Brittannië, zo bleek uit een Brits onderzoek onder miljoenen vrouwen.
1999: Jennifer verscheen op de rode loper van de Amerikaanse Emmy Awards met een wild kapsel. De actrice droeg een mix van dreadlocks, vlechtjes, krullen en stijl inclusief de zigzagscheiding.
2000: Een nieuw millennium, een nieuw kapsel. De actrice liet zich een nonchalante bob aanmeten.
2002: In dit jaar won Jennifer Aniston de Emmy Award voor Beste Actrice. Met haar lange golvende lokken neemt een stralende Jennifer haar award in ontvangst.
2004: Het jaar waarin Jennifer te zien is in de film Along Came Polly. Tijdens de promotietour zagen we Jennifer met een donkerblond kapsel én een pony.
2004: Ondanks dat ze dit keer niet in de prijzen viel, straalde Jennifer ook dit jaar tijdens de Emmy Awards. Het haar is weer lang, blond en lekker zomers.
2005: Het jaar waarin bekend werd gemaakt dat Jennifer Aniston en Brad Pitt van elkaar gingen scheiden.
2006: Na een hectisch jaar gaat het weer beter met Jennifer. Ze heeft een nieuwe liefde, acteur Vince Vaughn, en ziet er gelukkig uit.
2008: In 2008 spendeerde Jennifer Aniston duizenden dollars aan haar kapsel voor de première van haar nieuwste film, Marley & Me. Ze liet haar kapper Chris McMillan meevliegen naar Europa om haar kapsel te verzorgen. De kosten hiervoor waren $50.000. Chris is ook de bedenker van ‘The Rachel’, het Friends kapsel uit 1995.
2010: Jennifer Aniston heeft een gezonde glanzende coupe tijdens de lancering van haar nieuwe parfum Lolavie in Londen.
Wat is jouw favoriete haarstijl van Jennifer?
Foto's: zimbio.com, people.com
door Marjolein