Miss Sporty heeft een complete make-up lijn; van poeder tot mascara en van lipliner tot oogschaduw. Maar in dit artikel test Girlscene member Roos voor jullie verschillende kleuren nagellak uit van dit merk.
Roos: “Ik ben zelf fan van de nagellak van Miss Sporty, omdat ze ten eerste betaalbaar zijn: rond de 2 euro voor een potje. En daarnaast is de kwaliteit erg goed. Hij blijft bij mij zonder topcoat altijd goed zitten.
Ik test 5 verschillende kleuren, v.l.n.r:
1. Goud (clubbing colours)
2. Roze (clubbing colours)
3. Zilverachtig wit (clubbing colours)
4. Geel (clubbing colours)
5. Zeegroen (lasting colour)
Hier de foto van 1 laagje (met transparante basecoat):
Dit is hoe ik het normaal heb. Dat is met 1 laagje transparante base coat, en 2 laagjes van de kleur zelf:
En dan nu… het testrapport! Mijn echte favoriet is toch wel de zeegroene. Die is supermakkelijk te combineren, brengt heel gemakkelijk aan en blijft ook nog eens prima zitten.
Goud | Roze | Wit | Geel | Zeegroen | |
Glans/mat | Glans | Glans | Glans | Glans | Glans |
Glitters | Ja | Nee | Nee | Nee | Ja |
Twee lagen nodig? | Niet per sé | Nee | Ja | Ja | Ja |
Gemakkelijk af te halen met remover? | Nee | Ja | Ja | Ja | Nee |
Blijft -ie lang zitten? | Ja | Ja | Bladdert snel af | Bladdert snel af | Ja |
Wijkt de kleur af van het potje? | Nee | Nee | Ja, hij is niet echt wit maar zilverwit | Ja, hij is iets donkerder | Nee |
Wat ik overigens wel grappig vind, is dat er zoveel verschil is onderling, terwijl ze wel alle vijf van hetzelfde merk zijn! Je kunt Miss Sporty overigens bij meerdere drogisterijen kopen.
door Roos