Celebs

23 celebs die een aparte tweede naam hebben

Celebs en vreemde namen, het is een match made in heaven. Dat sterren hun kids vaak vreemde namen geven, komt dus niet zomaar ergens vandaan. Kun jij raden wie 'Catesby' of 'Duerre' heet?

1. Adele Laurie Blue Adkins

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Adele (@adele) op

2. Orlando Blanchard Bloom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Orlando Bloom (@orlandobloom) op

3. Dido Florian Cloud De Bounevialle O'Malley Armstrong

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Dido (@dido) op

4. Billie Eilish Pirate Baird O'Connell​

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door BILLIE EILISH (@billieeilish) op

5. Kim Noel Kardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

6. Gisele Caroline Nonnenmacher Bundchen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Gisele Bündchen (@gisele) op

7. Kate Garry Hudson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kate Hudson (@katehudson) op

8. Uma Karuna Thurman

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Uma Thurman (@umathurman) op

9. Belcalis Marlenis Almanzar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Cardi B (@iamcardib) op

10. Kit Catesby Harington

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kit Harington (@kitharingtonig) op

11. Leonardo Wilhelm DiCaprio

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) op

12. Hugh John Mungo Grant

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hugh Grant (@hughgrantphotos) op

13. Emma Charlotte Duerre Watson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Emma Watson (@emmawatson) op

14. Elton Hercules John

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Elton John (@eltonjohn) op

16. Hilary Erhard Duff 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hilary Duff (@hilaryduff) op

17. Ciara Princess Harris

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Ciara (@ciara) op

18. Nicholas Caradoc Hoult

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Nicholas Hoult (@nicholashoult) op

19. Alicia Augello Cook

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Alicia Keys (@aliciakeys) op

20. Janel Meilani Parrish 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Janel Parrish Long (@janelparrish) op

21. Hailey Rhode Bieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) op

22. Kirsten Jaymes Stewart ​

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kristen Stewart (@kristenstewart__) op

23. Courteney Bass Cox​

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Courteney Cox (@courteneycoxofficial) op

Beeld: Getty Images

LOVE dit artikel
0 meiden hebben deze blog geloved