Lisanne de Jong hebben jullie vast al eens eerder gezien op Girlscene. Lisanne heeft een super hectisch (maar ook onwijs spannend) modellenleven, met een eigen appartement in New York! Speciaal voor Girlscene hield ze een fotodagboek bij!
Runway rehearsal , voor elke show wordt er een "rehearsal" gehouden, de schoenen worden getest en er wordt de modellen verteld hoe ze moeten lopen, en of we eventueel moeten stoppen op het eind om te poseren voor de fotografen. Er zijn altijd backstage fotografen aanwezig zoals je hier op de eerste foto ziet.
Het bord met de outfits van de show en de modellen.
Samen met Milou Sluis, metro in, metro uit!
Verknocht aan mijn iPad, een musthave! Soms moet je wel een paar uur wachten voor de show begint en dit is de perfecte manier om me te vermaken!
Milou en ik, show zit er weer op!
Gek doen backstage
Sightseeing in Berlin, op de Kurfurstendamm, de winkelstraat van Berlijn.
Ik bij de Brandenburger Tor
Ons harde werken even belonen: Shoppen bij het KaDaWe, een gigantisch warenhuis. Een walhalla, van kleding tot make-up. Ook wel De Bijenkorf van Berlijn.
Alles ligt klaar voor de haarstylisten om er iets moois van te maken!
Ik tijdens de show van Rena Lange
En tijdens de show van Escada…
Hoe lijkt jullie het modellenleven? Zouden jullie met Lisanne willen ruilen?
Door Lisanne