Deze sites vind je misschien ook leuk Ze.nl, Beautyscene.nl, en meer

Meer sites die je misschien ook leuk vindt

Girlscene Fashionscene
Shopscene FashionsceneTV
Shopgids Good2b
24H Fashion deal Girlslovedeals
Chicklit 24H Beauty deal
Vrouwen.nl Moviescene
LIFESTYLE  -  Werken & Geld  -  Wie is jouw B.O.E.G.-beeld? Update!

Wie is jouw B.O.E.G.-beeld? Update!

Thu 08.12.11

You girls have voted! De afgelopen weken hebben jullie kunnen stemmen op de negentienjarige webshop eigenaresse Fleur Kriegsman en het eenentwintigjarige topmodel Lisanne de Jong als jullie B.O.E.G.-beeld op Girlscene! De stemmen zijn inmiddels geteld en dus is het tijd voor een update!

Webshop eigenaresse Fleur lag aan kop maar omdat veel meiden ook heel nieuwsgierig waren naar het Nederlandse model Lisanne en haar uitgavenpatroon in hartje New York zal Girlscene beide meiden aan het woord laten!

Deze girls werden baas over eigen geld en vertellen graag hun persoonlijk en inspirerende verhaal. Want hoe zet je een webshop op als 14-jarige? En hoe kom je maandelijks rond als je van go-sees naar fittings rent, zonder nog grote shows te boeken? Om de meiden nog meer een gezicht te geven is het tijd voor een interview. We gaan gewapend met camera bij de meiden op bezoek en binnenkort zal het filmpje op Girlscene te zien zijn. Fleur is de eerste die we aan ons vragenvuur gaan onderwerpen!

fleur

Maar... dan moeten we wel eerst weten wat we Fleur moeten gaan vragen. En daar mogen jullie ons mee helpen.

Hoe is het om als negentienjarige al vijf jaar een webshop (Hip voor de Heb) te hebben? Hoe doe je dat als veertienjarige als je kleding wilt gaan importeren? Heeft ze eigenlijk nog wel tijd om uit te gaan met haar vriendinnen?

Wat wil jij weten van Fleur? Stel jouw vragen in de comments en wie weet hoor jij het antwoord van Fleur in haar filmpje terug.

Ps. Ben jij druk aan het sparen voor jouw persoonlijk plan, kun jij niet wachten tot het volgende artikel van deze twee dames en wil je alvast wat handige tips lezen? Check deze fijne pagina! Van het organiseren van een party, tot online shoppen en het slim inkopen van boodschappen… Je vindt hier een hoop handige tips!

Wat wil jij weten van Fleur? Stel je vraag in de reacties!

Door de redactie


Ook leuk om te lezen:

Tags: fleur, hip voor de heb, kriegsman, boeg, beeld, advies, geld

Reageer

Om te reageren moet je ingelogd zijn.
Log je in of registreer je bij Yourscene
 1 |
1-15 van 15
 
Fashionandstuff onThu 15-12-11 08:42
Fashionandstuff
ik volg dat hele boeg-gebeuren niet?
 
 
xMaritt onSun 11-12-11 15:50
xMaritt
Hoe regel jij je inkopen?
Met wat voor kapitaal ben je begonnen? enzz :)
 
 
Yassminie onFri 09-12-11 17:28
Yassminie
SORRY... MAAR KUNNEN JULLIE AUB STEMMEN OP MIJ?
IK HEET YASSMINA EN IK HEB JULLIE HULP NODIG!
STEM DAAROM AUB OP MIJ!
er staat rechtsboven een vakje en daarin kan je stemmen x

http://jouwbibliotheek.blogspot.com/

ALVAST BEDANKT!
 
 
xCosmetics onFri 09-12-11 16:50
xCosmetics
wat 'n knap meisje! zo een mooie glimlach!
 
 
wonderlandxxFri 09-12-11 16:18
wonderlandxx
Hoe trek jij bezoekers aan , wat voor reclame maak je over je webshop?
 
 
Bestaatniet onFri 09-12-11 12:18
Bestaatniet
Is zij van Grenzeloos verliefd??
 
 
lipleesbroek onFri 09-12-11 10:31
lipleesbroek
Waarom zijn de prijzen zo hoog in je webshop? Wie is je doelgroep?
 
 
saartje14 onFri 09-12-11 07:14
saartje14
Zij was echt mijn boegbeeld, ik ga binnenkort ook een webshop beginnen, ben er al een hele tijd mee bezig...
 
 
Charlottex0x onThu 08-12-11 21:39
Charlottex0x
:o is het meisje op de foto Fleur, de eigenaresse van de Webshop. Hahaha toen ik de foto zag dacht ik dat zij het topmodel was :') Niet echt van toepassing hier, maar toch ze is echt heel mooi!
 
 
Sharonxx94 onThu 08-12-11 21:15
Sharonxx94
geweldig dit, ik ben helemaal fan.
 
 
_Snoepiie_ onThu 08-12-11 20:46
_Snoepiie_
Heb je zelf ook mensen in dienst?
 
 
BratPack onThu 08-12-11 20:37
BratPack
Hoe doe je dat nu met spullen uitkiezen voor je webshop? Bekijk je alles eerst zelf voordat je grote getale besteld? (Zodat je weet dat het goede kwaliteit is dus) of doe je dat op de gok?
 
 
Sailorgirl123 onThu 08-12-11 20:25
Sailorgirl123
Fleur,

Waar begin je als je een webshop wilt opzetten? Wat is de eerste stap?
 
 
youareloved onThu 08-12-11 20:13
youareloved
wow op haar site onder het kopje 'media', supervet!
 
 
fashionfabric onThu 08-12-11 20:11
fashionfabric
Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe ze dat doet met het regelen van haar geld, en of ze een startkapitaal had, hoe ze al die inkomsten en uitgaven ging bijhouden en dergelijke. Als 14-jarige is dat best een moeilijke opgave lijkt me ;o
 
 1 |
1-15 van 15

Volg Girlscene via:

 
 
Registreer
 
 
 

Laatste wijzigingen

 
 

Werken & Geld - Zoeken

Onderwerp
 
 
 
 
 
 

Nieuws other scenes

 



 
 ugg lanceert bruidscollectie
UGG Australia, het schoenenmerk met de comfortabele, maar niet de meest charmante schapenv...
lees verder
 



 
 celebs love beachtime
Het is eindelijk zover: beachtime! De temperatuur in Nederland heeft eindelijk zomerse waa...
lees verder
 



Girlscene is a division of Yourscene.nl