Girlscene Shopgids Fashionscene Girlsfair
Ouders die scheiden... hoe ga je er... Trend: cargo pants Topmodellen in de dop Waterproof slippers en sandaaltjes Learning kits van Etos Ga naar Girlscene.nl
Celebstyle: Rachel Bilson in enkell... Topmodellen in de dop Toffe Roffa kloffies Celebstyle: Madonna in Adidas sport... Balmain Buckle Boots bij van Haren Ga naar Fashionscene.nl
Extra tassenlijn voor Freitag Daryl van Wouw sluit winkel Amsterd... Trendy schoenen bij Cafe Moda New Shop: Mumu’s Shoes in Amsterd... EXPRESSO VERNIEUWT WEBSITE Ga naar Shopgids.nl
Columns  -  Overzicht  -  Word Girlscene's nieuwe columnist!

Word Girlscene's nieuwe columnist!

Fri 26.02.10

Ben jij gek op schrijven en een redacteur in hart & nieren? Maar ben je helaas nog net niet de hoofdredacteur van een groot blad? Doe dan mee met onze wedstrijd en word Girlscene's nieuwe columnist!

De opdracht is simpel: schrijf een superleuk stuk over de site Girlscene.nl en zorg dat het wordt gepubliceerd in de schoolkrant van jouw school, het blaadje van je opleiding, de lokale krant (of misschien wel een landelijke!) of een andere website. Alles mag!

Zorg dat jij de meest originele publicatie voor elkaar krijgt en show daarin meteen jouw schrijftalent! Leuke, opvallende stukken worden dus absoluut gewaardeerd - een plat reclamestukje hoeft dus zeker niet. Hoe origineler hoe beter!

Alles mag erin, de enige voorwaarde is dat onze URL, www.girlscene.nl, wordt genoemd. Je mag zelf bedenken wat je wil schrijven: wat je zo leuk vindt aan de site, wat er allemaal te vinden is, et cetera. Foto's erbij zijn leuk! Hier vind je bijvoorbeeld een mooie screenshot van de site, om erbij te gebruiken.

-

Stuur een bewijsexemplaar van de publicatie (dit mag een link, duidelijke foto, scan of kopietje zijn) voor 1 mei naar monique@girlscene.nl (onder vermelding van Nieuwe Columnist) of naar ons redactieadres:

Yourscene
t.a.v. Girlscene redactie
Keizersgracht 424
1016 GC Amsterdam

Op 1 mei 2010, je hebt dus eventjes de tijd, moet je publicatie binnen zijn. Wij gaan dan op de redactie in beraad en kiezen het meest originele en best geschreven stuk uit. En diegene wordt de nieuwe columnist van Girlscene! Het stuk wat je schrijft (als deelname) is natuurlijk geen column, maar hierin zien we wel of je schrijverstalent hebt.

Dat betekent: regelmatig columns of artikelen schrijven voor de site, je naam groots vermeld op Girlscene.nl en een artikel waarin je wordt voorgesteld als het nieuwe Nederlandse (of Belgische!) schrijftalent! Girlscene heeft inmiddels zo'n 600.000 unieke bezoekers per maand, dus dat is een hoop bekendheid voor je....

-

Ik ben heel benieuwd naar de inzendingen, dus zet 'm op meiden! Let the games begin!


Ook leuk om te lezen:



Tags: girlscene, wedstrijd, columnist
Print |Send to Friend  Bookmark and Share


Reageer

Om te reageren moet je ingelogd zijn.
Log je in of registreer je bij Yourscene
1-50 van 195
 
NECTARINE onWed 05-05-10 15:09
NECTARINE
Nu ben ik dus heel erg laat.. maar ik begrijp een dingetje niet; als dat stukje niet in een bepaalde krant kan komen, ook niet in jouw schoolkrant, maar je stuk wel erg goed is, wat nu? Ik vind het sowieso niet echt heel erg eerlijk gegaan, maar doe simpelweg niet mee omdat ik dit nu pas lees. hoezo traag van begrip? achja, next time. Jullie leren me wel kennen als mijn naam achterin in een boek of tijdschrift staat (of gewoon over vijf jaar bij jullie op de site :P)
 
 
xAri onSat 01-05-10 11:37
xAri
Uh ja beetje jammer. Als je nu een column moest schrijven en naar Girlscene moest sturen... Dan zien ze ook of iemand schrijftalent heeft. Zo is het inderdaad alleen maar reclame voor hen en doen er héél wat minder meiden mee waardoor echt schrijftalent alsnog verborgen blijft.
 
 
FashiiOnGiirll onSat 27-03-10 13:26
FashiiOnGiirll
Ik ben heel goed in schrijven...
Maar nee... tocg maar niet ik ga wel gwn een boek schrijven(A)
 
 
nyntjuuuh onTue 16-03-10 10:53
nyntjuuuh
@ xDenice: dat dacht ik dus ook. Doet een beetje afbreuk aan jullie imago.
 
 
yasmine658 onMon 08-03-10 15:57
yasmine658
Ik zou heel graag mee willen doen maar wij hebben geen schoolkrant, een hele saaie lokale krant die dus echt niet op mij zit te wachten. So how can I fix this?
 
 
xDenice onMon 08-03-10 12:21
xDenice
Triest.
Lijkt me geweldig, om de nieuwe columnist te worden, maar jullie gebruiken het gewoon als Reclame voor girlscene, jammer dat dat zo moet gaan.
 
 
xHappyFacex onSun 07-03-10 19:21
xHappyFacex
Summersong en 1mel0die

helemaal mee eens.
 
 
griekseDaantje onWed 03-03-10 09:11
griekseDaantje
lijkt me gaaf om te doen alleen jammer dat ik in griekenland woon en dus niet kan publiceren kan wel artikel maken enz en naar jullie sturen
 
 
ziemm onTue 02-03-10 19:43
ziemm
welke schoolkrant zou dit in godsnaam in zn krant willen,
en Deenik, ben het echt helemaal met je eens
 
 
PiraatPietTue 02-03-10 13:38
PiraatPiet
en wat krijgen wij? naamsbekendheid?
dat is voor jullie
1. heel veel gratis reclame (waar wij dan voor zorgen)
2. opvulling voor jullie site
en dat allemaal voor nope!!

goed bedacht :) hier doe ik alleen helaas niet aan mee
 
 
xKimmeh onMon 01-03-10 02:11
xKimmeh
hoezo reclame maken :')
 
 
xMissyMiix onSun 28-02-10 21:49
xMissyMiix
heb al een artikel nu nog iemand vinden die het publiceert!
 
 
Shoppertje onSun 28-02-10 20:19
Shoppertje
aaaaah, gaaf!
 
 
MARIJEx onSun 28-02-10 20:04
MARIJEx
super vet :D
 
 
ohmygowSun 28-02-10 19:58
ohmygow
ik kan niet zo goed schrijven.. alleen het is wel vet bedacht! :)
 
 
Nikki_Macho onSun 28-02-10 19:53
Nikki_Macho
Dit is echt leuk! Ik doe mee!
 
 
rosannx onSun 28-02-10 19:46
rosannx
toch is dit wel echt iets heel tofs!
i'm in!
 
 
klaartje1 onSun 28-02-10 19:23
klaartje1
omg ik zou graag schrijven voor girlscene:D:luck:
 
 
misssupercute onSun 28-02-10 18:26
misssupercute
Ik ben het eens met de andere comments, maar alsnog het blijft een leuk idee om voor Girlscene te schrijven. Wanneer is de wedstrijd afgelopen?
 
 
BlowMeAwaySun 28-02-10 17:13
BlowMeAway
Ik vind het een beetje te veel reclame en te weinig zoeken naar iemand die echt goed kan schrijven.
 
 
imaPRINCESS onSun 28-02-10 16:01
imaPRINCESS
leuke 'wedstrijd'!
suc6 iedereen! (;
 
 
x_Juul onSun 28-02-10 15:52
x_Juul
Word de winnnares haar stukje hier op de site laten zien ? Lijkt me leuk om te lezen.
Succes y'all ;D
 
 
Vampire onSun 28-02-10 15:33
Vampire
ja jammer, mijn schoolkrant gaat echt geen reclame plaatsen.
sowieso is, wat allemaal al eens eerder is gezegd, dit een beetje te commercieel.
maarja, misschien komt er iets leuks uit. ik wil het wel proberen! succes allemaal :')
 
 
Loeszieee onSun 28-02-10 14:46
Loeszieee
Ik wil het wel proberen, maar zit er een leeftijd aan vast? Want ik ben bijna 16, weet niet of dat te jong is? xD
 
 
xxRosaaa onSun 28-02-10 13:15
xxRosaaa
Trouwens, hoe willen ze nu een goede columnist vinden terwijl je een artikel moet schrijven? Een column is een genre apart. Qua onderwerp, opbouw, typografie, boodschap, persoonlijkheid etc. wijkt het af van andere schrijfgenres. Ik heb op mijn opleiding een heel vak moeten volgen om dit te leren...
 
 
xxRosaaa onSun 28-02-10 13:11
xxRosaaa
@ Summersong: ik ben het met je eens. Ik vind dit heel commericieel overkomen en dat had ik niet verwacht van Girlscene.
Ik zou graag comlumnist willen worden, maar in het blaadje van de opleiding zou ik dit bijv. niet kunnen publiceren (ondanks dat ik in de redactie zit). Het sluit totaal niet aan bij de studie en het zou niet worden gewaardeerd door mijn studiegenoten.
En een landelijjke krant...? Zoeken ze iemand met connecties?
 
 
xRenee onSun 28-02-10 13:07
xRenee
Ik zou het leuk vinden om te doen, maar het laat niet echt je 'columntalenten' zien :(
 
 
Summersong onSun 28-02-10 12:51
Summersong
Zonde om 't op deze manier te organiseren, niet alle meiden met talent hebben de mogelijkheid te publiceren. Meer een verkapte promostunt dan serieuze zoektocht naar talent lijkt me... Ook omdat het schrijven van een column m.i. een vak apart is, als je een leuk promostukje kan schrijven zegt dat niet meteen dat je ook talent hebt als columnist. Maar goed, ben benieuwd wat eruit komt!
 
 
itsiris onSat 27-02-10 20:33
itsiris
@ rosannx

t gaat ook om de orginaliteit!
 
 
rosannx onSat 27-02-10 19:23
rosannx
Hahaha. Of weetje, je kan 'm ook gewoon op je eigen blogsite zetten, als je die hebt. Is-ie toch nog gepubliceerd, mag er niemand zeuren.
 
 
Sat 27-02-10 18:43
No image
quote:
Dit gaat niet om de column, maar het feit dat jij in een blaadje komt te staan. Dit gaat meer om connecties dan om schrijftalent. Ik zou een wedstrijd hebben gedaan waarin de columns ingestuurd worden, niet de publicaties.

Mee eens ja, want ik denk dat er maar weinig van de bezoeksters hier het voor elkaar krijgen een (hoe leuk ook geschreven) reclamestuk ergens in te krijgen.
 
 
whoisthatgirl onSat 27-02-10 18:35
whoisthatgirl
wauw, wat een goed bedachte reclamecampagne van girlscene!

 
 
gwen1987 onSat 27-02-10 18:32
gwen1987
Beetje jammer de manier waarop dit moet... Het gaat nu alleen om de reclame die we voor girlscene maken, als ze echt op zoek waren naar een goede columnist zouden ze niet "eisen" dat het echt gepubliceerd werd, en zou iedereen gewoon een stuk kunnen inzenden.
Want wees nou eerlijk, welke krant of school zou een stukje over girlscene plaatse? Misschien een fashion opleiding of beautytijdschrift, maar dan heb je het wel gehad.
Vind het een beetje rare actie...
 
 
curliechick onSat 27-02-10 18:31
curliechick
klinkt heel erg leuk :) heb der alleen geen tijd voor :) en vind het beetje vreemd idd dat je een publicatie moet insturen...
 
 
lianvd onSat 27-02-10 17:56
lianvd
Onwijs gaaf! Net gelezen, en heb gelijk een column geschreven. Helaas heb ik totaal geen connceties in de kranten-/tijdschriftenwereld en op school is de schoolkrant twee jaar geleden afgeschaft. Ik heb ze ook niet zover kunnen krijgen om er weer een te maken. Ik zal zoeken, maar waarschijnlijk niets vinden. Kranten zullen het niet plaatsen denk ik? x
 
 
Montparnasse onSat 27-02-10 17:03
Montparnasse
Ik denk niet dat schoolkrantjes reclameteksten gaan publiceren?
 
 
Maaiikii onSat 27-02-10 16:54
Maaiikii
ehm, nee, mischien als het anders was gedaan maarja
 
 
BrazilianGirl onSat 27-02-10 15:57
BrazilianGirl
waarom heb ik hier op geklikt? tja, nix voor mij(ben ook volgens mij net iets te jong :P)
 
 
Sat 27-02-10 15:30
No image
Nee jammer, maar dan doe ik ook niet mee. Schoolkrant is niet voor dit soort dingen (bij ons althans, dat is dus gewoon niet toegestaan), en hoe zou je ooit dit soort reclame (wat het toch gewoon is, hoe leuk geschreven ook) in een krant kunnen krijgen?
Nee, jammer dit vind ik teveel een publiciteitsstunt.
 
 
Disfunction onSat 27-02-10 15:23
Disfunction
Dit gaat niet om de column, maar het feit dat jij in een blaadje komt te staan. Dit gaat meer om connecties dan om schrijftalent. Ik zou een wedstrijd hebben gedaan waarin de columns ingestuurd worden, niet de publicaties.
 
 
yvetteeee onSat 27-02-10 14:56
yvetteeee
ach, dat maakt toch niet uit?
als je het graag wilt is het een mooie kans toch!
 
 
XMrNoodlesX onSat 27-02-10 14:42
XMrNoodlesX
Jammer, ik dacht dat de opdracht zou zijn dat alle kandidaten een column schrijven over een willekeurig onderwerp en dat de leukste uiteindelijk wint. De wedstrijd zou beter 'Word Girlscene's nieuwe PR-manager' heten.
 
 
Helenaaa onSat 27-02-10 14:35
Helenaaa
belachelijk dat het allemaal om publiciteit gaat.
 
 
QUEENOFNOISE onSat 27-02-10 13:53
QUEENOFNOISE
In andere woorden, de gene die ons de meeste publiciteit bezorgt wint.
Niet de beste columnist, nee, het gaat allemaal om publiciteit.
Wat een bullshit zeg.
 
 
Cherimoya onSat 27-02-10 13:46
Cherimoya
beetje jammer
 
 
ILoveParis onSat 27-02-10 13:28
ILoveParis
Leuke opdracht!
Maar ik denk niet dat de kans groot is dat je je stukje in je schoolkrant krijgt of in een dagblad. Jammer, maarja, een andere opdracht was misschien beter geweest!
 
 
Charesaa onSat 27-02-10 12:42
Charesaa
Reclame... Het leuk me erg leuk namelijk.. :wub:
 
 
smile_ onSat 27-02-10 12:37
smile_
reclame maken leuk zeg!
 
 
timetoshine onSat 27-02-10 12:26
timetoshine
vind het echt nerges op slaan dis gewoon gratis reclame voor girlscene.
 
 
Larouse onSat 27-02-10 12:15
Larouse
Toen ik de titel las werd ik superenthousiast. Dat is iets voor mij! Maar toen ik de rest van het stuk las werd dat enthousiasme en stuk minder. Onze schoolkrant is net uit, en het duurt een maand of 4 voordat deze weer wordt uigegeven. Jammer dat dus niet iedereen de kans heeft om haar creativiteit en schrijftalent met jullie te delen en jullie nieuwe columniste te worden.
 
1-50 van 195

Volg Girlscene via:

 
 
Registreer
 
 
 
 
 

Columns - Zoeken

Onderwerp
 
 
 
 
 
 

Nieuws other scenes

 



 
 exclusief interview met mario ...
GLAMCULT komt deze maand met een interview met modefotograaf Mario Testino en nog nooit ee...
lees verder
 



 
 celebstyle: rachel bilson in e...
Rachel Bilson heeft net inkopen gedaan bij een feestwinkel in Los Feliz als we haar spotte...
lees verder